Prijava

Baš to, Sale. Prepričavam često anegdotu iz Amsterdama, gde mi je lik koji je vozio rikšu pričao kako to kod njih ide.

Ukratko:

"Spremaju se izbori, odem na sajt i vidim program. Svidi mi se program taj i taj. Za to glasam. Ne ispuni li nešto iz programa, ugasio ga je i može do kraja života samo da bere lale."

Da li će nešto da krade za sebe, bole ih đoke, dokle god dobiju obećano.

Ajde dajte te vaše opcije?

ne mislim da su posteni.mogu da idem da glasam protiv.i svaki put da idem da glasam protiv.mislim da sam realan,pa zato ne idem na izbore.a kom spikom ko ce ako neces ti se sluze i politicari.nisam ja napravio sranje,niti ga mogu resiti.bilo bi malo glupo da odem da se derem ispred skupstine kako nista ne valja i kako cu ja bolje.ne idolizujem ikog niti bih mogao da nekog vodim u nesto neizvesno.ne znam di vi zivite,al ovde je instink za prezivljavanjem aktuelan.ako nisi poltron i supak mos se jebes.ili se iskljucis...
a kod nas je najveci problem sto nismo suverena zemlja i bice kako ti kaze onaj kome dugujes.ma sta god ti kao individua ili u grupi uradio.
edit:poredjenje svajcarske i holandije sa srbijom.ono...

Ни по чему се Вучићеви људи (пре свега ЗоУрана, Мали и Весић) не разликују од Ђиласа, ШуНАТОвца, Дулића

У самој суштини не, али у визуелном представљању богами да. Како је једном раније рекао један паметан човек- све некадашње власти су исто наручивале политичка убиства, контролисале медије, користиле застрашивање као методу владавине, имале кадрове препуне муљатора, ал некако су то радили на елегантан и колико-толико елоквентан начин; док су напредњаци, с друге стране, као по команди скупили аналфабете с колца и конопца који својим понашањем и методама подсећају на дебелог клинца у школи који шутне друго дете, оптужи треће и смеје се са све гроктањем- и још их намерно стављају у жижу јавности. Фазон- знају да ће народ кад-тад пожелети старе муљаторе натраг чисто ради дојма.
And so the circle goes on

Ako mene izaberete za predsjednika ili premijera ove doline suza ja ću je pretvoriti u oazu blagostanja u par poteza: neću se klanjati kapitalu već ću zabraniti rad nedjeljom svima, rad subotom do 13:00 svim granama trgovine, dnevni rad 5 sati tako da svi u zemlji budu zaposleni, plata svima oko 400-500 eura jer to bi bila realna plata za rad od 5 sati. Ne bi bilo nezaposlenih. Svima u državnim službama slijedio bi isti tretman. Na čovjeku je da zaradi više ako hoće više. Neka ode nakon ovog rada odraditi negdje drugdje par sati ako mu treba više. Svima koji bi trebali biti dežurni subotom i nedjeljom (mislim na bolnice, policiju,hitne intervencije...) plata bi bila uvećana za ta dva dana. I amin. Svima bi bilo dobro, bili bismo jednaki pred nebom i bogom. Niko ne bi imao previše ali bi živjeli život dostojan ljudskog bića. Poštovali bi jedni druge i ne bi se kočoperili sa materijalnim dobrima kad znamo da nitko od bogatih nije bogat svojom zaslugom već krvlju i znojem onih koji nemaju ništa a moraju platiti sve. POUKA-PORUKA: UKINULO BIH ROBOVLASNIČKI REŽIM KOJI VLADA U OVOJ "DRŽAVI" JER IMAMO PRAVO NA IZBOR-LJUDSKA SMO BIĆA.

Makaronac
Ako mene izaberete za predsjednika ili premijera ove doline suza ja ću je pretvoriti u oazu blagostanja u par poteza: neću se klanjati kapitalu već ću zabraniti rad nedjeljom svima, rad subotom do 13:00 svim granama trgovine, dnevni rad 5 sati tako da svi u zemlji budu zaposleni, plata svima oko 400-500 eura jer to bi bila realna plata za rad od 5 sati. Ne bi bilo nezaposlenih. Svima u državnim službama slijedio bi isti tretman. Na čovjeku je da zaradi više ako hoće više. Neka ode nakon ovog rada odraditi negdje drugdje par sati ako mu treba više. Svima koji bi trebali biti dežurni subotom i nedjeljom (mislim na bolnice, policiju,hitne intervencije...) plata bi bila uvećana za ta dva dana. I amin. Svima bi bilo dobro, bili bismo jednaki pred nebom i bogom. Niko ne bi imao previše ali bi živjeli život dostojan ljudskog bića. Poštovali bi jedni druge i ne bi se kočoperili sa materijalnim dobrima kad znamo da nitko od bogatih nije bogat svojom zaslugom već krvlju i znojem onih koji nemaju ništa a moraju platiti sve. POUKA-PORUKA: UKINULO BIH ROBOVLASNIČKI REŽIM KOJI VLADA U OVOJ "DRŽAVI" JER IMAMO PRAVO NA IZBOR-LJUDSKA SMO BIĆA.

pre 6 minuta

ne mislim da su posteni.mogu da idem da glasam protiv.i svaki put da idem da glasam protiv.mislim da sam realan,pa zato ne idem na izbore.a kom spikom ko ce ako neces ti se sluze i politicari.nisam ja napravio sranje,niti ga mogu resiti.bilo bi malo glupo da odem da se derem ispred skupstine kako nista ne valja i kako cu ja bolje.ne idolizujem ikog niti bih mogao da nekog vodim u nesto neizvesno.ne znam di vi zivite,al ovde je instink za prezivljavanjem aktuelan.ako nisi poltron i supak mos se jebes.ili se iskljucis...
a kod nas je najveci problem sto nismo suverena zemlja i bice kako ti kaze onaj kome dugujes.ma sta god ti kao individua ili u grupi uradio.
edit:poredjenje svajcarske i holandije sa srbijom.ono...

+1

Фазон- знају да ће народ кад-тад пожелети старе муљаторе натраг чисто ради дојма.
And so the circle goes on

Ово мене највише и брине.

Si lud 400-500e pa kurac bi liznuli ikad blu lejbel
Ne bih pristao da budem tretiran isto kao pola ljudi na ovom forumu, da ne sirimo dalje uzorak

Фазон- знају да ће народ кад-тад пожелети старе муљаторе натраг чисто ради дојма.

Од кад је дошао рутави Мали као градоначелник Београда, Ђиласа праве од блата

Толике претње Вучића да ће ухапсити Ђиласа, а сад ником ништа. Ђилкош и даље несметано муља и уз то јебе Ану Дабовић. Сјаши Курта да узјаше Мурта. Сјаши Ива, а пре тога: сјаши Милице, да узјаше Ана.

не може федер нешто да исере о политици а да у говна не уваља неколико рендом риба које су отишле у већи град и тамо се да не кажем шта (јебале).

Fendere jebe te ovaj truc pa te razbija

ахахах сви ми који смо за то да фендеру купимо карту за београд да види и он то чудо

Somi nije to to mora da dodje u bg i kara neku dronfulju iz cuprije i da joj onda kaze pusi ga kurvo nisam beogradjanin nego iu cuprije opaaaaa

Mislim da bi posle mogao da umre sa osmehom