Prijava

озбиљан сам, можда се и похрватим

а и звезда можда освоји евролигу

Vučić je gospodin. I uz Dačića jedini školovani političar. Da, lepo ste pročitali!

10,0 na pravnom, moze da samara vecinu skupstine, samo je okruzen debilima, a i ima neke psihicke slabosti, ali politicar kao politicar br1 u srbiji nema tu sumnje

dacic sa spsom najveca govna i uvek je tako bilo, ali uvek su tu, jedu za glavnim stolom ko god da je gazda, kapa dole majstori

Hahahahhaha pa jesu izglasali na kraju da razreše batu lololo

Kapiraš suštinu al bez zezanja.
Aleksandar vlada situacijom perfektno, čovek se ceo zivot školovao za ovo sada. To nema veze sa 10.0

ČEK JEL ĆE IH VRAĆA U SKUPŠTINO KO DULE ONOMAD HAHAHAHAH

ОВО ЈЕ СКУПШТИНА! СВРЉИГ ФТЊ!!!!!!11

https://www.youtube.com/watch?v=28t_eZmywXo

izijem flips
bata sale, razumem ako neces da otkrivas ali opet da pitam, jesi li bio ti sa nekom poznatom zenom, kao tvoj kum?

Nisam.

A ovaj iz Svrljiga im je realno spustio. Kurca...

U top 3 najglupljih i najzatucanijih naroda smo sigurno.

pa imao je i od koga da uci, plus sad od koga uci zanat, prilicno je jasno kuda ide srbija i da su ovi izbori cista formalnost i uzimanje vojvodine... svima je jasno da ce sns biti na vlasti minimum do 2020. a velika verovatnoca i posle.. dajte ljudi nemojte se zamlacivati seseljem, radulovicem, ove veterane ostale da ne pominjem.. politika je sah, znalo se sta ce biti do ove 2016. a takodje se zna sta ce biti do 2020., sagledajte realnost, svidela vam se ili ne, ili nastavite da kmecite kao trinaestogodisnjaci uz povike vucicu pederu zato sto ulaze u vecitog rivala vaseg kluba i nazivate botinom onoga ko ne radi isto..
zato budite mirne ovcice i dozvolite da vas sisaju, u protivnom sami se nabijate na razanj

Ovaj iz svrljiga gotivac

Nemačka je škola Aleksandar. Kao Đinđić. Al ovaj je zagrizao mnogo preko noći mada lepo je hteo. Ovaj je pametnije odigrao poučen Đinđićevim iskustvvom. Rođen je za vođu generalno

a ne znam bas koliko je vodja, mozda trenutno nemamo boljeg medju politicarima, ali u meni ne izaziva strahopostovanje i ono kad dize ton i breca se i svojim ministrima i ne znam kome meni je iskreno smesno malo, nije sad putin jbg

Vucic je tu kao Sanader u Hrvatskoj, da obavi prljavi posao pune privatizacije, a onda ce mu namestiti neko sranje i sjebace mu karijeru. Onda ce doci neko drugi da nas "uvede u EU" i to je to.

Niko nigde ko je bio bilo sta u onom ratu nije posle ostao da bi gradio nesto konstruktivno u miru. Bosna nece u EU dok se ne rese Dodika i Bakira i te bulumente. Mi necemo dok se ne resimo Vucka, Ivice i ostalih. Kao sto je Slovenija tek posle odlaska Kucana, Hrvatska posle odlaska Sanadera i Kosorove. Kapak.

Sale grešis. Tadić je bio tu da lomi preko kolena. Kosovo i privatizacije. Zato je sad tu gde jeste. Dobar šablon imaš šamo si promašio 10 godina.

ЈЕБЕШ ПОЛИТИКУ ЉУБАС БОГОТАЦ! НОВИ СПАСОЈЕ ВЛАЈИЋ

https://www.youtube.com/watch?v=guY1adhcl9w

Desetka na Pravnom uopšte ne znači da je taj čovjek kompetentan za bilo šta. I ja sam ga završio i znam kakvi sve ljudi imaju 10 tamo a kakvih sve mangi ima normalne prosjeke.