Prijava

Ahaahahhah odličan fotošop, to je to xDD

Brt kenjate veze nemate golden gejt može da se sruši zvučnom viljuskom ako nabodeš rezonancu a može da istrpi lud zemljotres. Zgrade se uglavnom grade tako da istrpe frontalne udare sile, vetra npr tako što celom površi trpe te nalete. Međutim centriran udarac avionom npr može da izazove dovoljnu rezonancu sile koja deluje na noseću konstrukciju koja je:
A) čelična - sve živo se zbog povećane amplitude vektora sile strese sa konstukcije kao ker kad otrese vodu, te imaš efekat rušenja koji je bio
B) armirani beton - neophodan direktan udarac u mesto delovanja projektovanog centra momenta sile, koji po pe esu ima ojačanje uvek, te se zgrada ruši kosim padom, kao drvo.
Stvar je u tome što je način izgradnje bio pod B) tako da je bila neophodna druga sila koja deluje na temeljne šipove ne bi li cela zgrada povećala amplitudu osovina noseće da bi se dobio efetjat pod A)
Tako da ono jah milijon posto je minirjno.

Lukiću, nemoj biti lemaja brt :*

Kakve sad vjeverice? Je l to naš'o neku skurcom?

Hahaha viga Radmilo voajer? Čeka da mu Advokado odobri logiku.
Kaka Lemaja ona je tužakala kod modova to je nelol

Ne, sad sam stigao i listao temu, nemoj biti takav teoretičar zavera jbg :)

Kod Dekare na golden gejtu.
To je to

Odlično te je fotošopirao i usrao ti logiku o rastu kose, ne'aš ti tu šta.

пустите то, него јесу ли били на мијесецу?

Anđus kaže da nisu

Je l sam rekao da je loše?
Pitao sam oćel da ja probam fotošopa?

Pa nisu brt, jasno je da se viorila zastava a to ne može!

Edit: Ok, boh, ne znam što si srdit, volim te još uvek!

Ma amerikanci su glupi, to se zna.

Anđus kaže? A sta kaže Advokado? XD

неки дан га адвокадо брани а сад лаје на њега лол

Koliko te je samo povredilo što si lupio glupost, mani se toga brt, zaboraviće ljudi. Nije ti sad advokado kriv jer je potvrdio.

Xvala ipak je moja logika boljša od Bohorove hahaha

Vi ste jebeni debili hahahaha