Prijava

човек који се очигледно баш доста разуме у челик и уопште металику објаснијо зашто нешто не мора да се отопи да би кренуло да се криви и руши
https://www.youtube.com/watch?v=FzF1KySHmUA

Šomi ovaj potkiva konje kapiram?

кап
па на коју страну да се нагне и да падне? нису то стубови дебели 40 метара били па овај један прије попустио и на ту страну зграда пала, него много мањих дијелова конструкције се топио и савијао, а огромна тежина одозго притиска зграду директно вертикално

а огромна тежина одозго притиска зграду директно вертикално

Što samim tim pravi veću štetu nego da je bilo indirektno horizontalno (celtic skech)

pa nagne se na stranu na koju je udario avion jebemliga
kao kada drvo sečeš pa mu izbiješ oslonac sa jedne strane i ono padne

koje stručan od nas ovde uopšte, građevinac?

дај доктора гиф овде

CapooN
pa nagne se na stranu na koju je udario avion jebemliga
kao kada drvo sečeš pa mu izbiješ oslonac sa jedne strane i ono padne

koje stručan od nas ovde uopšte, građevinac?

па сад ти објасних зашто не може да падне на страну гјде ударио авион, зато што није зграда хомогена структура ко дрво, него више као кула од карата што ацакг рече

ја сам грађевинац брт

nemojte me držati za reč, ali mislim da ne računaju baš svaki put na povremene udare putničkih aviona kad projektuju zgradu

то рађ и ја нешто контам

Ta zgrada se u vrhu pomerala oko 1,4 metra a da je to normalno. Dakle, Kapun u pravu je

Boga mi velika greška ako nisu računali prilikom izgradnje zgrade u kojoj će biti centralna finansijska jedinica jedne države jer su američke bezbednosne službe pre izgradnje pravile planove o korišćenju aviona kao oružja.

inače kada su se zapucali u prvu zgradu ljudi krenuli da beže iz druge zgrade a policija ih blokirala u fazonu unutra bolje vam je xDD

и до које теорије завере смо дошли на крају ? минирао амер зграду а ?

radikali dugovali zemunskom klanu neke pare, hteli da miniraju zgradu u šilerovoj, al se zajebali, pa postavili eksploziv u njujorku

Konstrukcija je bila ojačana limenkama kokakole. Ostalo je istorija.

Shomy23
и до које теорије завере смо дошли на крају ? минирао амер зграду а ?

Наравно. Али су се зајебали мало јер је Стенли Кјубрик умро двије године раније па није имао ко да им добро то све исценира ко слијетање на мјесец па унајмили шомија23 да одради у фотошопу, зато су сви и провалили завјеру ХД

Marko oćeš da ja fotošopiram sliku tvoje verenice sa megamarkom sa prekrižanim očima? I da lepim po Vukajliji?