Prijava

Ја бих без имало зајебанције иза себе данас имао мождани удар, рајсфершлус на сиси од четвороструког бајпаса, једно функционално око, тешку инфекцију синуса на ивици сепсе, ампутирану леву шаку или бих једноставно био мртав да сам се водио овом "чоколада је небитна" филозофијом. У апсолутно свим случајевима ми је јасно стављено до знања од стране здравствених радника да "мора то мало да се подмаже". И то није никакво тријумфално откриће.

Зато ми је Космо твоје "не сери" девојци којој је отац принуђен да иде на хемотерапије у тамо неку месару баш оно безобразно на кеца, јер то што си ти здравствени радник за пример не значи да би она требало да зажмури на реалну ситуацију да те не би наљутила. Најискреније свака теби част али јебем му матер каквог сам се олоша нагледао није реално да закључујем на основу мањине.

Увек постоје светли примери па кога усере-усере, или се једноставно држиш проверених људи уколико можеш да допреш до њих. Све у свему џивџанска расправа скроз.

druze neko lepu rec da ti uputi pa ces ga drugacije gledati, a ne poklon neki

Ili mito ili veza. Znam kako sam upao na VMA

forester, tvrdim da su ti koji uzimaju pare u manjini, da su pacijenti krivi što donesu pare a ne odu na višu instancu, načelnika, policiju, sud pa i novine.
to je odavno moglo da se iskoreni.
radila sam u porodilištu, imala fizički okršaj sa čovekom koji je rešio da mi ugura 100 maraka u džep tad 'da ga ne bije maler ' kad sam mu primila trudnu ženu. na kraju sam mu pretila obezbeđenjem, žena mu je porođena ko i svaka druga.

odu na višu instancu, načelnika, policiju, sud pa i novine. M

I u medjuvremenu umru.

Ja nepravdu samo opazam, ne ispravljam jer se ne usudjujem. Sve si ti u pravu ali osoba kojoj hitno treba operacija nije u stanju da se sudski goni sa doktorima nego evo ti 500 eura, spasi mi zivot.
Nepravilno ali tako je. I nemamo u tom slucaju ni izbora jer drugog doktora nema.

ne lupaj, rasni, tom što traži pare je dovoljno pomenuti policiju

I u medjuvremenu umru.

amin
rasni yakljuco diskusiju

Lol pa za ovog doktora sto sam pomenuo vec godinama svi znaju da trazi i to bas trazi pare otvoreno niko mu nista ne moze.

Са "поменути полицију" џивџанлук је пробио плафон, ок.

Едит: То је јебено класично балканско врзино коло у којем су обе стране подједнако криве, богатији су размазили ионако унакажено здравство, испаштају они који немају од чега да спасу породице и немају нерава да се усред нечијег распадања јебавају са "вишим инстанцама".

Na Balkanu ne postoji mehanizam da te država zaštiti od raznih lopova, prevaranata i likova koji samo muzu pare.
Dakle ako si bolestan, moraš dati pare.
Ako te neko maltretira završiš to na silu, a ne uzdaš se u policiju ili pravosudje.

Imaš pare imaš moć, ili znaš nekoga moćnog.

Hahahah sunce ti jebem razrušiše onolike objekte bagerom u po noći, naoružani bejzbolkama i fantomkama, izašo lično ministar reko PA ETO NISMO SMJELI MI, eto ti ta policija čuvena. Glavni su kad treba babu istjerati iz autobusa, kad treba uraditi ono što treba ne smiju se javiti.

jebali vas mito i korupcija

spektrogram pesme iz DOOMa prikazuje 666 pentagram. kul :)
https://i.imgur.com/r4Ielsk.png
https://www.youtube.com/watch?v=yzFit0nldf4

(spektrogram je kako pesma "izgleda" po frekvencijama kroz vreme)

Zdravstvo je katastrofa, male su plate, zapošljava se stranački i nije ni čudo što ima korupcije

Jes radiće "svoj posao" boli ih pička.

A i ljudi su govna jbg

celt fotošop
Da se vratimo na temu
Slabo sam podmićivao do sad. Prvo dete, bio sirotinja, nešto odneo sitno.
Posle neka operacija, opet nešto onako.
Posle drugo dete, eeee, tu se imalo, mada realno boleo me kurac da moram da platim, već sve gotovo, sin ispravan, 5 prstiju, sve na broj... nego je to bio onako kao neki gest zahvalnosti, jebem li ga, kad postaneš otac, nisi sav svoj, sve izgleda logično. Kupio lep markiran sat doktorci, kasnije mi se javljala na ulici kao "eee, nosim onaj sat, ekstra je".
A lep bio sat, Esprit, bela narukvica, to je sve smišljeno kupljeno da se slaže sa mantilom kao beo mantil.
Jbg

Ko ima, da, ko nema, tu je Sveta Petka. I Sv. Petar.