Prijava

Inace posto ovde zasigurno prebiva bar poneki dezurni foreznicar spreman da izmigolji glavicu u ovakvim i slicnim momentima cisto da naglasim kad se ide da se uplati kazes svoje ime i das pare. Kad dodjes kuci tu ides na kor ime i pass.

Pa imaš inbox, ali imaš i spam folder, po defaultu se pretražuje inbox, ali često ti servisni mejlovi umeju da završe u spamu, vidi levo klikni u gmailu na spam folder i vidi da nema među spamom te poruke sa podacima

Ma nema nigde moj kaunt. Moja uplata- nestala je. Neko danas radi ceo dan za cifru koju sam metio tamo(slika dzivdzana).
Jedino mi je preostalo jos da pravim novi nalog pa probam tamo de je posaljioc da stisnem da vidim orethodne poruke sa iste lokacije pa mozda tu naidjem.

ko hoće veće izgubi iz vreće opaaaaa

Zoran Sumadinac Petrovic je troll profil

A kad si otvorio taj nalog?

Danas upoznah čolovjeka koji je prošle godien kupio ženu iz Albanije. Čuo sam ja odavno za to, nije to ništa novo kod nas al je opet malo ŠOKANTNO (FOTO) (VIDEO). U selu kod neke moje rodbine prošle godine došao neki Albanac, diler ženama, poglavica sela štali već, koji se čuo sa tim čovekom i poveo nekoliko devojka bukvalno kao krave i postrojio ih. Prva ružnjikava i starija iljadi evri, druga malo bolja dve iljadi, neka đene đene tri iljadi a najmlađa pet iljadi evri. A priča klasična, selo relativno pusto, nema devojaka za udaju a kupina mu dobro rodila prošle godine i bila dobra cena pa kuće štaće, godine stižu i lik kupi ženu, isprsi se domaćinski i pet iljadi evri ljepa ko ljutka. Skoro mu je i sina rodila. Jebem ti život krvavi

pa realno i treba, šta, kad su naše sve rođene za svilu i kadifu, ima kome je i selo dobro

care, to što je tvoj seksualni ćivotni konto nula, ne znači da treba da sa odobravanjem gledaš na prodaju ljudskih bića kupinarima sa Golije

A veoma gadna situacija kad se pogleda on matoriji malo prolazi mu život, dal da umre sam i nema decu il da kupi ženu ko roba. A kako li je njima mukama kad te rođeni roditelji prodaju ko stvar nekom levom liku žena da mu budeš nit ga videla nit se išta pitaš

"hej hej, nemam argument pa ću da napravim aluziju da druga strana ne jebe iako sam na forumu vukajlije u 11 uveče haha koji skeč jelda"

pls

Valjevski je kraj u pitanju

jezivo. smrdljiva srbija odvratna

pa care, ja nigde nisam rekao da ja jebem, ne jebem, ali za razliku od tebe to se kod mene nije razvilo u duhovnu kataklizmu

Da mi naručimo tri Albanke i rešimo problem, šta mislite? Sok može da uzme 10%, nije frka.

nije, to se kod tebe razvilo u uglačanost moždane kore, pa razmišljaš na nivou skuvane lasice