Prijava

hahhaha pa samo kad imam ledja naravno

http://tubetamil.tubetamil.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/02/Ko%CC%88ksal-Baba-Car.jpg
hahahah dajte jos snimaka od ovog patuljka kako se tuce sa ljudima po ulici onako nervozno, a nekad opali dobro u glavu

kako MACHO tema...ja ne znam kolko pojedem nikad nisam merio, mada pecenja jedem sa minimum minimuma hlebom, bukvalno pola snite hleba, a rostilj, mesano meso i to uopste ne koristim hleb, tako da ne znam kolko mogu da pojedem? kolko grama ima u porciji mesanog mesa?
Mada nisam neki izelica, govore mi da jedem ko vrabac, al zato kad je dobra corba tu sabijam i one najdeblje ljude na svetu, makar tri tanjura jedem...ostalo sve slabo ili prosecno.

Dok npr cale, nikad nije imao vise od 100kg, 90-100kg, a kad je bio mladji imo je i manje, a cini mi se da je mogao da jede za 4 prosecna coveka, bez preterivanja pola praseta pojede sam za obrok, sta god da jede u neogranicenim kolicinama moze da pojede, i brat isto solidno puno moze da pojede...

a imam i dva druga, obojica su izmedju 80-90kg i bukvalno ne mogu obojicu u isto vreme da ih zovem ako sprema se neki rostilj ili neko pecenje....momci pocepaju po 3 index sendvica odjednom kad su prosecno gladni....neko jednostavno moze da trpa u sebe, neko se brze zasiti, cak nema veze ni sa fizickim radom, ja kad imam teske fizicke napore ne jedem preterano vise nego inace

e aj ne smaraj o indeks sendvičima i ovde pls

AXaxaxaxaxa znao sam

index sendvic - jedino autohtono srpsko jelo
sve ostalo sto jedete vi juznjaci je zaostavstina turaka

Pa po pravilu mrsavi ljudi jedu vise nego ostali. Podrazumeva se da radnik na gradji ima osusene gornje ekstremitete a debele prste a jos vise se podazumeva da jede kao nenormalan. Ja znam coveka koji moze pijedestal bez problema stuci kad sidje sa gradje.

šta je indeks sendvič koji kurac

jedino srpsko autenticno jelo - turski kurac

Radjard kuplung- sendvic koji dobijes posle osam uz pokazivanje indeksa pekarki

Mislim nisam mislio da si ti sendvic nego sam odgovorio na tvoje pitanje izvini

Ne, izvinjavam se, index sendvic je par novčanica od hiljadu dinara, (ili više njih, zavisno od obima familije), udobno ušuškanih izmedju stranica studentskog indeksa.

Primer: To, brate, položih upravno, pravi recept za dobar indeks sendvič.

P R E S M E S N O
niko ne pise jer su se svi ugusili od smeha ha ha ha

index sendviči - sendviči koje jedem dok slušam indexe

ahahahahahhahahahahahahahhahahahahhahahahahahahhaahhahahahahahahahhhahahahahhahhahahahaah

super stvar je index.
sve sam nesto mislio da ga ima svugdi i da je poznat sirom nase domovine,al izgleda da nije.
mozda je samo drugi naziv za sendvic u razlicitim krajevima.
ovo
https://serbiancookbook.blogspot.rs/2011/06/indeks-sendvic.html

BAČILA JE SVEMIR ZEKU

озбиљна завист према људима који се хране нормално... ко транџе у америци, толико су очигледно болесни да траже да буду једнаки... а зна се да нису... пропаде сајт кајзене уведи секцију печење уместо дефиниција

Citam temu i gledam kakva tipicna rasprava sa zbora a nidje nikog izbosne!
Ua srbijanci!

http://i.imgur.com/hU33rpdh.jpg
Nas trojca sabijemo 4kg janjetine lagano

kada se pomenula svinja,razbezali se