Prijava

wtf pa nisam profil ludaka za bolestinama
jednostavno shvatite da svijet nije med i mlijeko vec da ljudi ginu svaki dan
ovo je teska nesreca i ne vjerujem kakav propust spasilacke sluzbe i organizatora uopste

Miki radi PB. Uvek kucas thepiratebay.org i automatski te preusmeri na bilo koji domen koji im je aktivan.

Bajdevej, koristi fajerfoks i add-on "noscript". Hoce govna iz Gugla da automatski blokiraju PB.

Bog da prosti Dusu ovom decku.
A organizacija je bila debilizam. Mi obezbedjujemo skokove u vodu i plivanje za casni krst od kad se ponovo odrzavaju. Ronioci su UVEK u vodi, najmanje dvojica, cim skakac izroni vices mu JESI DOBRO?, ako ne kaze jasno JESAM skaces i hvatas ga i nosis na obalu. Gde je tekuca voda, ronioci se vezuju kanapom za most ili platformu, na camcu uvek ima makar jedan sa punom opremom spreman da skoci.
Ovde ronilaca jednostavno nije bilo. Strasno.

Hrvati uzeli zlato u streljastvu. Nasi ne mogu da pogode ni stalak za metu.

Najbednija,nacija ikada sig

Da nije bosanaca da me smire oduzeo bih sebi zivot

искрено мрзим србе

Podelio bih sa vama dražesne note pesama Yu grupe odsvirane od strane mene, ali nemam note. Ima li neko note pesama Yu grupe, a da NISU za gitaru ? plx

ja te volim mnogo mladiluk i gotivan si mi dosta, ali otkud to da slusas ta matora govna

Brate jesu matora govna, al devojci da odsviram nešto smara me jako.

hahah

a brate, nije to rahmanjinov, pa da ti trebaju note

za koji instrument ti treba

Znam, al nemam nekog sluha i nemam živaca. Bilo koji da nije klavir i da nije žičani.

znači, treba ti samo melodijska linija neke pesme?

reci koja ti pesma treba, možda ti i pomognem

pa na čemu ćeš da ga sviraš jebo te kurac?

Klarinet lol. Da melodjiska linija najdebilnija. Od zlata jabuka. Cenim to što radiš, duboko se naklanjam.

Pukli i veslaci,nisu usli u finale.

e brate, ne mogu ništa bolje da ti ponudim jer ne znam note da čitam i pišem i mrzi me, a program mi generiše sve pogrešne dužine nota na osnovu midi fajla

al imaš ovde sve tonove uvoda, pa probaj da se izboriš ako ti išta znači

ovo sve što sam zaokružio su oni brzi trileri, dužine im nisu četvrtine ko na slici, nego više šesnaestinske triole, al samo pročitaj koji su tonovi, pa ih odsviraj brzo

http://image.prntscr.com/image/0b1a061bcd6e47358c86486c122603e9.png

za bolje i nisi kad želiš devojci da sviraš ju grupu

Snaći ću se nekako. Hvala puno. I znam da nisam al sama je kriva. (OPAA?)

onaj karakasevic vec 50 godina ide na olimpijade i nikada nije stigao dalje od drugog kola.koliko sam skapirao u prvom kolu si tek kada dobijes nekog u kvalifikacijama.sve u svemu,jednom je lik uspeo da dobije dvojicu na turniru i da stigne do drugog kola.izgleda da se za stoni tenis kvalifikuje svako ko ima put da plati.

Gde ce mucenik protiv onih istocnjaka,nema sanse nikakve.