Prijava

Dada, razjasnili smo, sto maraka, trošarina, subota, ok?

A bilo bi kod boxa e brt eezveene ti si moj brt, ali 11 je 11

Lol Bombas je l te toliko bolilo što sam se nasmijao kako te Cara prcao juče.
Pa jebate samo ste vas 2 bila nisam imao veze sa tom pričom.
Opusti se, neće on doći 3 meseca ponovo. Tilmo ti je sada najveći izazov

E brt ne secam se sad jer verovatno nije istina, ali sam siguran da ako si se ti negde umesao mora da je bilo 2:1 u najmanju ruku, verovatno i vise, pa si onda povecao brojno stanje vecine, ta neka prica sigurno

Milić razoren ko bulja. Inače bih strašno jebo ovu što drži mikrofon. Onako je sva domina, plus ima grub glas. Predao bih joj se rado.

Ali Milić matori što ide odmah u akciju sa onim "takoreći predigra xexe" na petnaestoj sekundi. Verujem da ju je jebao posle intervjua. :D

Bomb nisam se mešao jbt
Zar je to moja krivnja što si bio bez argumenata?

Moze subota slobodan sam popodne

ko je ova prepicka sa milicem? cak i ako je malo punija pod uslovom da ima lepa stopala bi je olizao celu

I uopste izjava tipa cara nekog jebo, pa mislim... Carina '' jebanja'' godinama idu otprilike

Osoba a: preljuto pomeranje carinog dupeta
Cara: e shta thi si budhala welika, seljacina, hajajaj
Osoba a: nastavlja prejako jebanje
Cara: e shta picxka ti matxerina budalash glupacha

.
.
.
Osoba b: ulece random i daje neki komentar protiv osobe a, nevezan za pricu nego za neki raniji nesporazum
Box: jes, 2:1, e caro jesi kralj hahaha

Aj otvorite temu za medjusobno tovarenje, pa se tamo psujte svega vam.

Jebemti Srbe '43. usred Jasenovca bi se posvadjali...

Ej, a hoće Boh tako da uleti na stranu većine. Da sakuplja poene na Vukajliji jer mu je ovaj šaljivi sajt ceo život. Pseto je samo šlihter on ne ume da sračuna gde je prednost u raspravi.

Nemojte se svadjati :'(

Tilmo šta tebe vređa tačno? Što te porede sa Bombasom? I njega vređa kad ga porede sa tobom koj kurac jbt

Box: e ja sam jebac
Ostali:?
Box: e jel ti smeta sto ljudi pricaju da sam jebac

Brt, bio vec pomen 40 dana...