Prijava

Što se tiče Vojvodine, glavni su Ličani i Dalmatinci, najviše pretpostavljam ima Crnogoraca, ali ovi prvi drmaju.

Мики, немој да мислиш да те зајебавам или да желим да се упуштам у расправе који су дођоши бољи или гори, само ме занима зашто мислиш да је овај кога си поменуо Црногорац. 99% сам сигуран да је лик Крајишник.

Pa preziva se Vujanović. Kontam da je crnogorac, makar i 'indirektno', preko Like ili Dalmacije došao u NS. Mislim te jače familije su zadržale da se drže i dalje. Ko jebe ove moje što se odrodili svi (a slična je priča samo iz Hercegovine otišli u Dalmaciju).

Ali svejedno i da je Krajišnik, 25 godina je direktor, uvalio je firmu u debele dugove, nema veze s' vezom, priča kao da ni osnovnu školu nije završio. Bar da kažeš da mu firma dobro posluje... pa da treba da bude takav na bilo kakvoj funkciji.

Miki brate, sad ozbiljno. Što si toliko negativan jebemu miša. Stoji to što kažeš, ali ti što stalno kukaju na kraju i najgore prođu.

Jes loša situacija ali gledaj da izvučeš maksimum iz nje, kukanje sta je bilo i sta je moglo biti ti neće pomoći.

I jos jedna jako bitna stvar. Ako si donji, bices donji gde god da odes.

Najgori su ljudi oni sto pljuju po svom narodu. Mislis da ti Norvezani, Svedjani, Belgijanci imaju bogatiju istoriju od nas? E moj debilko. Srbi treba da se ponose sobom. One ustase imaju najsramniju istoriju pa su opet ponosniji nego pojedini Srbi

Маестро ♦
Najgori su ljudi oni sto pljuju po svom narodu. Mislis da ti Norvezani, Svedjani, Belgijanci imaju bogatiju istoriju od nas? E moj debilko. Srbi treba da se ponose sobom. One ustase imaju najsramniju istoriju pa su opet ponosniji nego pojedini Srbi

Pa i oni gore pomenuti su svoje zemlje predali arapima bukvalno. Ali sa sve slavnom istorijom, moramo da trpimo kojekakve budale koje nas uništavaju iznutra. Mene to i po najviše nervira. I što niko to neće da promeni, samo gledaju i oni da se priklone i da se učipe sa takvima.

I jos jedna jako bitna stvar. Ako si donji, bices donji gde god da odes.

Ne znam, bar bih da imam više para, da nemam prezagađen vazduh i vodu itd. Tamo si sirotinja sa 2200 evra plate, a zapravo si ona 'srednja klasa' kakva je bila pre.

Thilmo
Miki brate, sad ozbiljno. Što si toliko negativan jebemu miša. Stoji to što kažeš, ali ti što stalno kukaju na kraju i najgore prođu.

Jes loša situacija ali gledaj da izvučeš maksimum iz nje, kukanje sta je bilo i sta je moglo biti ti neće pomoć

Ne kukam stalno, sada smo eto poveli raspravu, otišla je u krivom smeru, ali jbg, nervira me opšte sve, slušam na tv-u, na radiju bombardovanje od ovih debila kojekakvih, pa bih žarko želeo da im jebem majku svima. Jebeni klovnovi koji kaljaju Srbiju i prodaju i Srbe i Srbiju za svoj džep. A Srbi k'o ovce....

Miki da pogadjam, Vucic ti smeta ponajvise?

P.S. Da podelim sa vama, počeo sam da se brijem običnim brijačem, tj britvom, običnim žiletom, i koristim i onu četkicu za razmazivanje. Nemam posekotine, bolje se obrijem nego sa onim plastičnim sranjem, osećam se kao čojek. Preporučujem.

http://www.lukovi.in.rs/Images/Shaving/Dovo%20Best%20Quality%20Black.jpg

SKIDA LI MRVE OD SENDIČA SLICA BOTINOOOOOOO

Postoji li sirotinjskija verzija brijanja jebemti

Pa kupi električni brijač sirotinjo, svanuće ti, ako ti je britva napredak.

neko je previse gledao Vice cini mi se.....sranje za urbane likove...kupis kvalitetan brijac normalni i brije ko lud

pravi muškarac se brije sikirom na suvo

Cekam treceg lika da kaze "pravi muskarci se ne briju" pa da odgovorim na ovo

бритва је за хипстере

pravi muškarac se brije sikirom na suvo

Maestro može da se brije i motornom svakako nije muškarac

Šta stavljate posle čupanja obrva? Mene ubi crvenilo.

Ljudi sve ste pomešali, hipsteri se ne briju, a fenseri se briju MAC 3 ziletom i mazu nivea senzitive losionom, ljudi od 50+ godina ovim:
http://www.brijacshop.com/Content/slike/MEM-masinica1.jpg
a ja i profi brice onim

I ne znam zasto je to sirotinjsko brijanje sto kaze coa kg, kad obicna britva i cetkica kostaju kao 30 regularnih brijaca, a profesionalni ceo komplet kosta 100€ minimalno