Prijava

brijo sam muda sa tim

svaka cast, ja nemam muda da brijem muda s tim

дејо пичкара хахахахахаха

Arkan '92 kad je oslobodio celticu kucu i omogucio mu da do dana danasnjeg uziva u carima serija
http://www.dw.com/image/18116155_401.jpg

A celtic ga pljuje konstantno ja bi MAKAR rekao hvala

Sve izbeglice kenjaju kako je Arkan bio smrad. Ja jedini ne. Vjerujte mi, koju god izbjeglicu da pitate da li poznajete nekoga koga je Arkan vezao za drvo i terao da laje reći će da kako da ne. 3/4 tih priča nije istina. U mom slučaju postoji legenda kako je Arkan vezao i naterao mog djeda da laje (LOL djede), mada se slabo priča o tome, tabu tema.

Elem, Arkan je vraćao na položaje hrabre krajišnike koji su bježali. Ko nije hteo da sluša i najmanju sitnicu bio je ponižavan. Odličan metod za održavanje discipline medju redovima, samo što ovi naši djudjani nisu bili navikli na to. Zbog toga ga mrze.

Posle su mu prikačili da je išao u rat da krade belu tehniku. Pa pička vam materina:
1) stavio je svoju glavu u torbu zarad naše djedovine, ON srbijanac to radio a naše pojedine pičke nisu htele, pa i ja bi ih vezao i terao da laju
2) baš je njemu bila primarna bela tehnika, lik pljačkao švajcarske banke, imao para da se usere i bez smrdljivih frizidera i ves masina ustaskih

Deo kevine urbane familije ne prica sa mnom jer gotivim Arkana i glasam za Vucica

Moj burazer veliki Srbin i patriota smatra da je Seselj debilcina mrzi Vucica proklinje Milosevica, Arkan mu najveci zlocinac, dodje mi da ga pitam brate jesi hrvat jebote konj, mrzis sve sto hrvati mrze

Ne znam, meni je pravi erekšn kiler kad ne obrijem muda, pa počne da vadi dlačice iz usta sa dva prsta i gleda me mazno, zato muda su mi uvek glatka

Ja ugasim svetlo i samo zakucavam

nisam u 18 veku ja volim da posmatram dok se neko trudi

kolko je brutalna ova visoka s kratkom plavom kosom O.O
https://www.youtube.com/watch?v=xDQKxjJR8k0

Ko su ove žene, šta rade tu? Zašto su ovoliko opuštene i đuskaju preloše?

mislim da je odgovor na 3/4 pitanja to da su uzele 1500-2000 din kako bi bile opustene i prelose djuskale.

miki kobasice, nemas srece, picka jeste brutalna i ima vrh guzicu, al napomenula je da voli samo tamne i visoke likove, ti jesi taman, u predelu iznad ociju mozda i previse, al nisi dovoljno visok

Katarina ubedljivo najbolja picka al ona zavlaci boga pitaj do kad ce biti u emisiji nije se zbog decka prijavila sigurno

Je l gledoa sinoc neko onog jadnika sto je za talenat pravio salatu jebenu isekao bananu i pomorandzu

Hahaha

Arm aj daj print te Katarine i te plave sto kobasica hvali pls

Ovo je valjda ona ako ne laze gugl
http://www.pinkm.me/wp-content/uploads/2017/02/katarina-izvedi-me.jpg

Ja prvi put kad sam gledao bio onaj specijal sa poznatim pickama, pa sam ocekivao bice dobre ribe uvek al jbg dosta ima nekih metalika rejverki sta vec, 2-3 normalne ribe koliko sam primetio, al ok za ocekivati moraju da imaju i nekoga za ove sto prave salate, a ove dobre su zbog kinte tu cenim

Katarina definitivno najbolja pička ikad

Ćelava jebeno ide u srednju školu