Prijava

zatvorenici u gvantanamu jedu 10 puta bolje od srpskih studenata u menzi hahah
reci jebeno biraju koje ce jelo, jos kaze gledam da im spremam jela iz njihove zemlje hah
https://www.youtube.com/watch?v=YRdE00fcQSY

jesu vajsovci ali nadje se dobra emisija tipa ovo sam u cugu pogledao
https://www.youtube.com/playlist?list=PLnPDn1Lb79JHHKNaKl5cLyyyJj3DlGpXE

Napominjem cena ovog telefona kao i svakog drugog koji ja prodajem je ZADNJA, PREDZADNJA, PRVA, DRUGA I KONACNA. Moje cene su za prodaju I NISAM KOLEKCIONAR da sakupljam telefone nego ih prodajem i prilikom zamene me interesuje PRODAJNA cena vaseg telefona a ne cena koju ste videli u filmovima NAUCNE FANTASTIKE i jos pogotovu za neke marke telefona za koje se nezna dal je marka usisivaca ili telefona.

Ne nudite mi pse i macke niti bilo kakve zivotinje jer koliko god da su rasne sa njih nemogu da okrenem ni jedan telefon i zato me ni ne interesuju. Kad izmisle zivotinje sa brojcanikom, kamerom i zvucnicima u sebi vi se javite pa se dogovaramo oko razmene.
Stvari koje nudite bicikle, kompjutere, preparirane zivotinje, saksije, tepihe, macke i kerove , fotoaparate, digitrone, ikone, kajle, kackete, nozeve, sablje, gasne pistolje, garderobu, srebrne lancice i narukvice itd, sony plaustation i ko zna sta jos , JA CENIM 1 EVRO i koliko god vi mene ubedjivali da to meni treba i kako cu ja sa tim biti prezadovoljan mene TO NE INTERESUJE I VREDI MI 1 EVRO . Vencanice i odela ne nosim ni to mi ne treba.

I batalite price kako je telefon koji imate vrhunski ali ima jednu naprslinicu na ekranu koja se ni ne primecuje i telefon radi kao nov samo ima linijicu kao dlacica tanku i nista ne smeta u radu. . TAKAV TELEFON SA LINIJICOM PO EKRANU SE VODI KAO NEISPRAVAN ILI OSTECEN jer je osnova svakog pametnog telefona tac skrin i ako ima LINIJICU znaci da je NEISPRAVAN I OSTECEN

//zamena za neki mob tipa Blackberry q10, backberry q20, blackberry pasport, NOKIA LUMIA 630, NOKIA LUMIA 930, NOKIA LUMIA 1520, NOKIA LUMIA 735NOKIA LUMIA 830, LG NEXUS4, LG NEXUS 5, PRESTIGIO 5044, zte blade Q, zte blade Q maxi, huawei g510, HUAWEI G700, HUAWEI P6, HUAWEI G630, huawei g620s, LG OPTIMUS 4XHD, LG L80, LG L90, ALCATEL IDOL x, LG L9 2, LENOVO k900, Lenovo P780, SONY XPERIA M2, SONY EXPERIA T3, nokia n8, HTC DESIRE 816, HTC DESIRE 820 , xiaomi redmi note 4g, note 2 , meizu mx4, meizu note 2 , nokia lumia 930, nokia lumia 1520, nokia lumia 1020, microsoft lumia 640 xl, samsung galaxy a3, a5. a7, samsung galaxy j5, j7 I JOS NEKE MODELE
SA LJUDIMA IZ OBRENOVCA NE SARADJUJEM I NE NUDITE MI NIKAKVE AKCIJE I KOMBINACIJE NEGO SE LAZITE U OBRENOVCU MEDJUSOBNO MENI TO U ZIVOTU NIJE POTREBNO i ako ste pripadnik policije, brigade, interventne jedinice ili vam mama i tata rade u policiji i dali su vam pare da kupite tel , molim vas da me zaobidjete jer je zivot kratak a ja nemam vremena za edukaciju i obucavanje i ne zelim da gubim 6 meseci po prodatom telefonu I da objasnjavam kojekakve gluposti i to mi je jos gore nego da ste iz OBRENOVCA. I napominjem takvima da SAMSUNG S3 MINI i ALCATEL 995 nisu poslednja rec tehnologije i da postoji 20 puta bolji telefoni od tih /slobodno me zaobidjite

///////naravno ukoliko niste zadovoljni onim sto ste dobili ili ste se predomislili slucajno, uvek mozete vratiti stvar koju ste od mene kupili ali sa umanjenom vrednoscu od 25%, jer vasu neodlucnost necu ja da placam i naravno troskovi postarine su vasi i tako je najbolje da se ja nebi smarao sa istim predmetom 10 dana i gubio zivce

Pa sto ne okaci i podatke ovog prodavca, sigurno ce se neko javiti da mu ponudi semenski krompir ili med, vunu drndanu i sl. Nije rekao da ga ne zanimaju poljoprivredni proizvodi. I plovila doduse.

Ne stavlja više ispod svojih oglasa ovaj tekst, i ja sam našao kopi-pejst.

Dobar dan, ja sam pripadnik interventne jedinice iz Obrenovca čiji su roditelji diplomirani ekonomisti, da li biste prihvatili u zamenu prepariranu lasicu u ručno rađenoj venčanici

Ovo je Papetmaster kad je prodavao Lumiju

Oj Tjesteninca ovde

сјајан оглас

prepariranu lasicu u ručno rađenoj venčanici

Hitno potreban fotošop lasice, otoga se more napraviti šizenje tipa dživdžana

Dobio sam poziv jedne kanadske stručne agencije za intervju, mnogo je komplikovana pozicija, morao bih da zapošljavam doktore nauka i ostale mastermajnde kad bih dobio posao, čisto sumnjam, ali eto... ako se uvalim na jezera oko ontarija konačno da stupim u kontakt sa Ciom pa da se vratim za par godina i uđem u vladu, a zatim ugasim Zvezdu. 24 marta razgovaram sa njima.

mislis da su slucajno izabrali 24 mart za razgovor?

24 marta u 3:15 popodne na skajpu

rukovodeća pozicija?

haha pa nego sta, koja druga pozicija omogucava da se u svakom trenutku mozes uhvatiti u kostac sa neistomisljenikom oko budzeta zvezde i partizana na saljivom sajtu vucajlija,com

Bombaš. jel bi bio raspoložen nekad da me skeniraš preko skajpa, pa da mi kažeš šta mi ne valja u nastupu, da promenim pred intervjue za posao, pošto vidim da se baviš i time.