Prijava

Hahaha radj raskiva ovo

ххахахаахахххахахааххахахах љубио би те у курац сад

hahah dao bih ti da mi ljubiš kurac, znam da su usta sveže dezinfikovana rakijom ;-DD

hvala na šerovima, prijatelji dragi

hahaha lele snajke

Nokia 3310 ima falinku sto nema ovu muziku za ringtone

Da li samo meni ova 8bit verzija izgleda kao da su Tasko Nacic i V.P. Dis pored cupa od zlata koji lici na cup od zlata?

радјарде не знаш колико сам срећнији тчовек откако постоји овај клип

aj napravi danas radjarde Topolsku 18..a na animaciji pozadini vukasin golubovic sa simom..

@Marko:
http://i.imgur.com/7sNFSst.png

vidiću, izijem, ako mi ne bude delovalo kao silovanje, napraviću još par komada wrw

Radj je vrhovni bog

odličan klip autore radjarde hahahah

Dobar, dobar klip i demonstracija muzicke svestranosti autora Radjarda

pozdravio bih sve moje PRIJATELJE, GLUPO JE RECI FANOVE, JER SEBE SMATRAM OBICNIM I NORMALNIM ... ZATO SE TAKO I OBRACAM...POZELEO BIH SVE NAJBOLJE OD SRCA I HVALA STO STE UZ MENE I STO PRATITE MOJ RAD...a svim svojim NEPRIJATELJIMA zelim dug zivot, da sto duze zive, kako bi videli sve moje uspehe...hvala vam BAKERO..!!!!!

одличан клип, ставио бих га за рингтон на мом сименс а55 телефону али сам много богат и живим у ст гален па немам сименс а55 телефон

још једна подела:

торазулу, хвала за препоруку за теленор банку, ово је злато. баш сам задовољан како функционише.

друга подела:

скоро ми се појебао телефон, дисплеј умро (од ударања, али није пук'о оно у смислу да се види да је механичке природе квар, само умро и треперео), почео да се греје нешто ненормално, однео у теленор у (пази сад) 19х, у 20:30 ми стиже порука да је телефон примљен на рекламацију, сутрадан у 17х ми стиже порука да је телефон оправљен и враћен у продавницу где је предат, мислим се ко ме овде јебе шта је сад који курац кад су им сервиси у београду, а и имају времена до миле воље да се развлаче с оправком, позовем кол центар да проверим, они кажу замењен дисплеј, замењена секундарна камера, замењен софтвер, телефон испробан - ради. добро рекох, ако је тако. одем увече, кад оно стварно тамо оправљен телефон. добио сам и нов пуњач (добро, нису ми баш рекли "ево ти", али знате како иде кад дају заменски телефон који је нов, помислио да заменим и батерију пошто је исти телефон био, па реко' нека, да не будем прејак циган) и тако... с обзиром да је законски рок за решавање по рекламацији 30 дана чини ми се, све честитке за теленор, заиста нисам очекив'о тако брзо реаговање.

napravi jos to, da vidimo, pa onda pauziraj

александаркг
још једна подела:

торазулу, хвала за препоруку за теленор банку, ово је злато. баш сам задовољан како функционише.

Pridruzujem se zahvaljivanju

@radjard

napravi jos to, da vidimo, pa onda pauziraj