Prijava

hah, jok, rođeni buraz oslovljava našeg zajedničkog oca

snađe, nakrpi se na kraju nešto

Koliko li brace ima radjardova sandra

Nemoj tako, Dio, i Sandra je nekome otac, ali i

S
T
R
I
C

http://i.imgur.com/Uj67WZ4.png
Niksa zizu tvrdi za sebe da je 188 cm visok iako na slikama izgleda kao midzet bukvalno
Na ovoj slici vidimo njegovog fana od 10 godina i njega
Al rastu ova deca

Neki nebitni debilko sa youtuba

Odličan primer Cross merchandisinga.

Kolika bi bila robija za skoro 6kg? Pod uslovom da smo normalna drzava?

Pogledaj ih sa ovim bradurinama i sajkacama, verovatno su bili i neokupani, i onda pogledaj neku sliku Tita sa njegovim vojnicima svi lepo obrijani, ciste uniforme, cizme. Cetnici, radikali, spc, pa nama ne treba veci neprijatelj od ovih.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/2749825/tanka-linija-izmedju-komplimenta-i-seksualnog-uznemiravanja-.html

"Može se dati kompliment ženi da je pametna, ali fizički izgled, tu se ne daje kompliment ako se ljudi ne poznaju

sta je ovo koji kurac
mozes zeni koju ne znas da das kompliment da je p0ametna(nekom koga ne znas reci da je pametan) a ne mozes lepa si ser je to sad sex,uznemiravanje.ako kazem lepa pesma,lepa slika, jel onda sex .uznemiravam pesmu, sliku?

koga je ovaj zakon najviše uznemirio ako ne tebe

Feministkinje i lezbejke su potpuno podivljale mater im jebem, ali neka, plakace za kurcem picka im materina, ali ce im biti kasno

Cuj ne smes da joj kazes nista, pa ima koje vole gadure ionako ste ruzne raspale kravetine koje niko ne bi jebo pa onda kad vec nema kurca za majmunicu, ajd d glumim feminstkinju i lezbejku

Ne znam da li iko moze da pojmi koliko je ova lezbejsko-feministicka podvala opasna, svakakva gadura moze da kaze e pito me bombas da mu popusim i da me upropasti nacisto pa mater vam jebem, ajde dokazi da nisi

jer dok dokazes opran si dobro, iskompromitovan da se vuces po sudovima i da ispiraju usta s tobom kao da je nesto, ako ne das picke nedaj nece te niko silovati jebeno, sta imas da prozivas i optuzujes cuj uznemiravanje, pa ionako nas ubi bela kuga mater vam jebem satanisticko lezbejsku, uf bas sam besan jebem ti sve po spisku i degenere koji glasaju ovu vlast jebo vam pas mater na kamaru jel ne vidite sta nam rade govna

Auh brte moj ala tebe rade neke jake frustracije i gnev... Ne bih voleo da sam u tvojoj koži nikako