Prijava

taj zakon treba da doprinese iluziji da smo savremena, demokratska zemlja itd gomila zakona se ne primenjuje.secate se onog zabrana prodaje alkohola posle 10 uvece.donose glupe zakone koji se ne primenjuju, ali kao treba da se vidi da oni rade nesto.seljacka posla.koji genijalac napisa ovaj zakon, ne sme da se da kompliment nepoznatoj osobi jer to obicno vodi do sex.uznemiravanja, samo zeni koju poznajes mozes da kazes da je lepa, a nepoznatoj mozes da kazes da je pametna ali ne i da je lepa.hahah pa ono sa porukama kao ne smes da saljes gomilu poruka zenskoj osobi na whats up-u, pa valjda ima opcija blok, samo treba da stisne blok i vise ne mozes da joj saljes.meni se cini da taj zakon ima gomilu rupa i nedostataka.niko i ne ocekuje od sns debila da smisle nesto normalno

Nije taj zakon uopšte usmeren ka davanju komplimenata nepoznatim devojkama, niti ce se primenjivati u tom smislu.

Poenta zakona je da mozes da osudis nekog manijaka koji proganja neku zensku osobu a nije joj fizicki naudio, sto do sada nije moglo.

Recimo hipoteticki, Labokv je bio u vezi sa Bombasem, Bombas nadje drugog partnera i Labo je ljubomoran.

Krene Labokv da proganja Bombasa, šalje milione poruka, čeja ga ispred zgrade, uznemirava, zivka telefonom stalno. Do sada, Bobmas bi bio jako uplasen i život bi mu bio pakao, ali kada bi otisao u policiju rekli bi mu, ne mozemo nista da uradimo dok te Labokv fizicki ne povredi.

E sad je proganjanje kaznjivo i Labokv ce ici u zatvor a Bombas u novi zivot sa svojim partnerom.

Nek je bombasu sa srecom!

Samo vi nasedajte na te priče sa proganjanjem, gledajte kako će ljudi biti ucenjivani i privođeni. Kapiram da stvari o muško ženskim odnosima i muškosti generalno ne mogu skapirati dečica koja su još na maminoj sisi poput Slepog ili papučari poput Ćilmare (njemu je još ovo leglo, sad ima opravdanje u zakonu što ćuti), ali nadam se da će što više ljudi shvatiti podvalu i da ovo neće zaživeti.

Znači, startuješ ribu u gradu, sve kul i ti mlad i neiskusan kažeš joj da je baš lepa...ali avaj, doleće Bata Gašić helikopterom i lično te hapsi zbog sex. uznemiravanja...pa ne, nije realan scenario ili smo mi, ustvari, skrivena kamera od države...

Oni tebe udaraju kamenom u glavu?

ko tebe kamenom, ti njega hlebom

I to u mali mozak gađaju tačno da ubiju čoveka stoka!!!

Snsovci - dressed to kill

ne verujem ti jebiga, glasace naprednih je sramota i da kazu da ih glasaju, a kamoli da se pobiju sa nekim zbog sns-a

Najteze je u zivotu kad imas devojku s kojom si jos od kad si bio puka sirotinja, a onda steknes malo para pa mi malo i proziveo malo i jebo nesto drugo, a ovamo opet zao ti nju izneveriti. Sta god da odluci covek u tim situacijama kajace se. A to su najgore situacije

Kad imas rak u principu je gore od toga

Kad neko koga volis ima rak je jos gore od toga jbg

oni su lepo napisali da kompliment lepa si spada u sexualno proganjanje.funkcioneri sns-a najcesce zapocinju muvanje recenicom-cao jel radis negde?ne.ja sam sef taj i taj dodji sutra kod mene u kancelariju tad i tad.kad riba dodje na razgovor onda joj sef, direktor kaze uslove.moras da mi das da te jebem kad ja hocu i u koju god rupu hocu.svaka pristane na te uslove.to im ne smeta..

i Andjus kaže da je ovaj nakaradni zakon smišljen kako bi Vučić maltretirao i ucenjivao ljide, samo pratite kad kurve počnu da optužuju