Prijava

tako da trenutno nije ni u cujem interesu boing da propadne. osim ovako, generalnog interesa al i to je nebitno, dokle god lete i ne padaju, sta bitno dal se vozis u avionu dizajniranom 1980 (u boingovom slucaju 737 je dizajn iz 60tih) ili danas

duopol

Mislim da je monopson naziv za monopol koji drže dve firme, moram se podsetiti. Ma Celt bilo već ozbiljnijih incidenata, 50 putnika im povređeno na jednom letu relativno skoro. Neće boing propasti naravno, moraju ga spasavati po svaku cenu zbog radi ekonomije, imidža itd. Malo neka istraga, pa se to razvuče, neko dobije otkaz, možda čak neko pazari nešto malo robije (sumnjam), u suštini, ako im avion baš ne grune o zemlju zbog nekog kvara poješće vuk magarca. Drago mi je jedino što se na primeru Asanža i ovog jadnog čoveka vidi u kakvu Rusiju se ta nesrećna zemlja pretvorila.

Pogrešio, sry

A monopsony is a market condition in which there is only one buyer, the monopsonist. Like a monopoly, a monopsony also has imperfect market conditions. The difference between a monopoly and a monopsony is primarily in the difference between the controlling entities.

u suštini, ako im avion baš ne grune o zemlju zbog nekog kvara poješće vuk magarca.

problem je sto je boing vec iza toga. vec je klimavo sve sa ovim 737 max avionima, a samo dodaju benzin na vatru, sto ne usrafe nekoriscena vrata kad posalju avion kupcu :)

Ne znam ali vidiš u šta se to pretvorilo, ubiješ čoveka na pravdu Boga i nikom ništa. Onog jadnog Asanža sistematski ubijaš jer je ljudima rekao istinu i opet nikom ništa. U suštini ko Sovjetski Savez pedesetih, samo ima kokakole i Džastin Bibera.

daj bre ubili posredno 400 ljudi novim avionima pa nikom nista, ups, zajebo se ramesh sa softverom jbg izvinite.

ovaj lik sto hteo da svedoci, verovatno je na meti gomile jakih ljudi, boing, vlada, stagod. verovatno dobar % tih ljudi ima dovoljno moci da nekog randoa u alabami ubije samoubistvom i da niko ziv to ne ispituje.

jedno 100% sam siguran da nema veze sa samim boingom, vec neke drzavne cije ili cak privatni investitori, a jedno 90% da nije stvarno samoubistvo.

ovih 10% da se sam ubio ostavljam, jer brate nije jedini koji svedoci, mislim da je dosta izaslo sad pa mozda, mozda je jedan stvarno bio suicidalan. a ovih 90% da ga je neko u najmanju ruku motivisao ako ne i skenjao sam, je iz apsolutno istog razloga.

A dobro vidi[ da je onoj ženi rekao direktno - ne brinem se za svoju bezbednost, ali ako se nešto dogodi znaj da nije samoubistvo. Vrv je bio oprezan pa nije išao nigde kolima, jeo u restoranima ili šta već, pa su ovi bili u fazonu - daj zajebi, upucaće se iz puške i ćao.

https://www.youtube.com/watch?v=Wqk-Rbt4sX4

Tu je i Cane
posle 3 minuta nema ga Cane, baš je tru partibrejker

Filip Ejdus

Kakvo ime, stvoren da trigeruje Vukajlijase

Oprechna su mishljenja divan gost ejdus je bio u studiu

Gaseri - deca koja imaju fensi tike jedu fensi cips na odmoru i furaju fensi fon

Fuseri - deca ciji roditelji ne mogu da priuste svojoj deci kvalitetan zhivot

https://www.bbc.com/news/world-68615052

Srbija na trećem mestu u svetu kao zemlja za najsrećniji život za mlade ispod 30god

Neko baš ima mračan smisao za humor

Oh noooo srbia se dobro kotira

nije nemoguce, na zapadu klinci mnogo jedu govna

ne srbuj zorom gremline ravničarski, veća mi je skepsa izrael i litva

kmee sta se to desava sa zapadnom decom

Pribaltička, balkanska i bliskoistočna zemlja najbolje za život mladih.
Neko se malo sprdao.