Prijava

Rusija nema neprijateljske zemlje, već ima neprijateljske elite u nekim zemljama, rekao je ruski predsednik Vladimir Putin.

bogovska izjava

Tako rekao i za milogorce, kaze to je nas tradicionalni bracki narod al vlast je malo korumpirana lol

Ma jok Jovo to sveukupno koliko se kupi knjiga, iznajmi u bibliotekama, daunlouduje itd. Veruj bratu.

Ali naravno to su laži soroshevaca, ukronacista i kriptojevreja

Citanje knjiga je vazno koliko i gledanje filmova. Nebitna kategorija

Kace bude izbacila struktura knjiga koje se citaju onda bi ovakve statistike imale nekog smisla.

Macoree ja citam knjige. Sta citas: bacic alimpic spisateljice i tako to

Macoree ja gledam filmove. Stas gledo:

B A R B I E
A
R
B
I
E

I to je istina. Ako se čitaju knjige Kije Kockar i ostalih gospođetina, bolje oko viljuškom izvaditi

а не знам врв клинка има урбане родитеље који је сликају сваки дан због ИГ и ФБ иначе обустављена је потрага у том бору или де је већ нестала
а за овог деду сам чуо бацио петарду и КОМШИНИЦА га пријвила каква глупача јебем јој матер то је тај мајнд контрол не бацајте петарде боје се куце маце цице деца и оно да комшији цркне крава такву комшиницу не би волео

Caro sve je nebitno po prirodi, ti biras sta ce ti biti bitno. Meni su bitnije knjige i filmovi od politike, matematike, poljoprivrede i uzgajanja prepelica.

Ma ajde bre u zatvor zbog petarde, pa nije pucao iz neprijavljenog pištolja u vazduh, pa ajde to i nekako.
Sve neka svilena govna se razmnožila po lepoj našoj jebo ih govnjiv kurac

Poserem im se usta i nabijem petom

Pliduu rec je o kvalitetu, tj sustini a ne formi

Ko kabi rekao ja treniram a trening ti se sastoji u blejanju u teretani, tako i sa filmovima i knjigama.

Kad vidim da je neko pogledo celu sezonu svezih filmova i serija jasno je da se radi o dokoloci tj klasicnoj

B L E J I
L
E
J
I

Maltretirali starog coveka majmuni.

A brt nie zbog petarde vec zbog duga za krsenje javnog mira jbg i neplacanja kazne

Moglo je biti i za saobracajni prekrsaj ili zbog duga mts-u

To se slazem caro, ja čitače beletristike novog doba, knjiga za samounapređenje i motivaciju ne smatram čitačima knjiga. To je klasičan vid dokolice i razonode bez svrhe i poente

ReadEra je odličan free čitač knjiga za Android

readera je super, podržavam.

kakvi kurac komšije, ja svojima ni dobar dan ne kažem niti oni meni, imam osećaj da bi me pljunuli da ih zovnem na kafu. baš u nedelju bilo, kod nas prodavnice ne rade a meni usfalilo mlijeka, i razmišljam ha jebote da sam se rodio malo ranije mogao bih kod komšinice da tražim čašu mlijeka, sad bi mi policiju zvala za uznemiravanje. msm preterujem ali zajednica propala skroz, takvo vrijeme došlo U JUGI SI MOGAO DA SPAVAŠ ISPOD KLUPE itd. kolibicu neku da napravim na planini i Bog da me vidi

generalno se baš u joguslaviji i pokazalo koliko smo odvratan narod jedni za druge

па мого си да спаваш на клупи јер су ти узели кућу хехе