Prijava

а добро јово млад си ти агент нису те још пустили ни у архиве из доба тадића а камоли доба тита научићеш ово ти је прво ангажовање шпијунажа шаљивог сајта

jos na tom jovaruvom keksu pise bambino, i ime fabrike su munuli o marsmelou i dzafi da ne

P. R. I. C. A. M. O.

Za milju ipo marona i garsonjeru u širem centru BGH20 prodaje svih 13 drugara sa sajta

Povremeno agituje da je dobro što je doterana savamala čisto dok mu ne srede prenos u katastru

Jovo poditno da dojavis onoj Emi kako se ispalila treba kad je jela sve ono rafinisano smece (draga ali to nisu srpski proizvodi)

Na njenom videu sam i vidio komentar, neko napisao komentar da je plazma ustvari plazmon... Tako sam i saznao.

Bagra, odaju naše male tajne.

Gdje nalazis ove idiotske portale s idiotskim tekstovima

hahah evo ga pliduu portal nazi, cim vidi neko pohvali neki portal ili ne ide na klix kao po obicaju

pliduu:

Gdje nalazis ove idiotske portale s idiotskim tekstovima

Gdje nalazis ove idiotske portale s idiotskim tekstovima

Šta fali tekstu? Čovjek lijepo krenuo od istorijata, pa onda predočio aktuelne probleme Dubrovnika.

jovo moraces sad peses linkova sa klixa da izbacis da se poravna krivulja

Zato sto je debilno, dubrovnik ce se odvojiti od hrv kad na kurcu nikne nokat, niti to zele dubrovcani niti iko na svijetu.

Mislim nisam ni ulazio na link jer vjerujem da je tekst nivo balkan info, cuj dubrovacka republika, sta je iduce raska drzava, kikinška monarhija lol

Da zaključimo – Dubrovnik je danas u Hrvatskoj, ne zato jer su se stari Dubrovčani osjećali Hrvatima, nego isključivo zbog spleta povijesno-političkih okolnosti i dijeljenja iste vjere s Hrvatima

ne znam pliduu, gde je problem da se ljudi dijele pa to je prirodan proces

Pliduuu
Mislim nisam ni ulazio na link jer vjerujem da je tekst nivo balkan info, cuj dubrovacka republika

Da li vi gospodine poričete postojanje dubrovačke republike ovde?

Prestalo je to da postoji na samom početku 19 stoljeća, ali nestorijanci su otprilike negdje u tom stoljeću pa je njima možda još uvijek aktuelna lolo

ne znam plidu sve vise ovo ima smisla, cro ih eksploatise, gradjani se sele zbog mass turizma i ne pitaju se nista. Postace ko venecija nece ostati zive duse tamo

jos ako nadju nekog u jevropi ko ce podrzi bajo moj

Nema toga kod njih caro, vidi se da pojma nemaš o toj zemlji

ili krim R E C I M O