Prijava

ZA, recimo ja otvorim jednu od rijetkih tema http://vukajlija.com/forum/teme/15539?strana=9#post_980342 i onda se nađe neki u pičku materinu duhoviti modertor i pravi sprdnju od naslova teme iako sam ga lijepo zamolio da to ne radi...

EDIT: sređeno.

EDIT: Hvala, mada bih volio znati ko se zajebavo s mene!

A pazi što su "novi modovi" napali na predlog. Ccc :)

Ххахахаахах

За, мада би се зајебавали.

Protiv, podlozno manipulacijama, i onako Peki d Spem pobrise spem ako ga ima, a ima i ko da menja nazive teme.

A pazi što su "novi modovi" napali na predlog. Ccc :)

hahahahahaha, nema dalje...

Protiv zbog zloupotrebe, mada mi je generalno glupo da mod može mijenjati ime teme, koji kurac da mijenja?! To treba zabraniti, neka briše spem i aj zdravo.

Nema smisla ovaj predlog. To je ionako posao moderatora. Moraju i oni da zarade nekako tih par hiljada eura mesečno.

Nikako, pa Jovičić bi postao kaizen.

Nemam pojma. Mogle bi biti zloupotrebe, to stoji. Po meni bi možda trebalo da se otvaraču dozvoli samo mijenjanje imena teme i to ograničen broj puta, i ništa drugo.

Nekad se čovjek zajebe pa da glup naziv temi ili napravi štamparsku grešku u naslovu, a glupo je zbog toga cimati moderatora.

Dakle protiv dodatnih ovlaštenja, ZA samo za mogućnost mijenjanja imena teme i to recimo 3 puta maksimalno.

dajte to ktitorima i odma kupujem

za Jovičićev predlog. Brate ja kao da sam njegov dupli, skoro isto mišljenje imamo O.O