Prijava

OBRISANO

иди јеби нешто, и мојне да тролујеш то код нас не пролази

Bači joj petardu kad se bude spuštala niz stepenice

И ми имамо једну бабу којој желимо да умре, чак је и каизен увео другачији систем сортирања, ал она нас и даље прогања. Тако да, у истом смо сосу.

Reci babi neka te zadavi i rešio si se bede.

Mržnjo, prepoznali su te odmah, samo te zajebavaju.

Pa brate, batali te tripove, iskuliraj babu, nemoj da svaljuješ krivicu na nju, pomiri se sa devojkom, oženi se, planiraj porodicu, zarađuj za život kako god znaš i umeš i što je najvažnije - ne seri! :P

Ubi babu najozbiljnije nemoj biti ko ona pičkica raskoljnikov što pravi dramu oko ubistva neke tamo odvratene babe

pocni da varis. plati nekog da je rokne. gurni je niz stepeniske i nadji alibi. predoziraj je lekovima koje sama uzima. daj joj 2 mgra koksa ima cuka da joj ode u kurac. ona nece da se promeni, mozes samo da se nadas da ce da umre ili sam to da obavis. ako si bas tolika picka dodji kod mene, primam te na nedelju dana dok se ne iskuliras

Mržnjo, prepoznali su te odmah, samo te zajebavaju.

Ал' одма'.

Al ne stvarno, zbog babe hoće da pravi sranja! Pa ajde da te nervira Boris Tadić recimo, ili Željko Mitrović. To još nekako i mogu da progutam. Ali stara bakica od 9 banke? Daj bre, nemoj praviti transfer blama čoveče...

seung-hui cho
Pa brate, batali te tripove, iskuliraj babu, nemoj da svaljuješ krivicu na nju, pomiri se sa devojkom, oženi se,

LOL OZENI SE?????

Iskasapi babu i rastvori je u nekoj mnogo jakoj kiselini, kasnije tim rastvorom zaljiv vutru da imaš još luđe kontove kada idući put odlučiš trolovati.

Dobro, to ne mora. To me podseti na jednog lika što mu je keva bila dominantni skot i on se za inat oženio sa još većim skotom u nadi da će se tako spasti od gospođe majke (dobro, istina i dobiti posao kod njenog ćaleta-privatnika).
U pravu si Janpi! Mržnjo, nemoj još da se ženiš, mlad si ti. Tek ti je 29 godinica junačino! :P

Aj kolko god pokušavali da trolijete forum nećete biti bolji od onog kralja što je napisao kilometarski post o tome kako se on loži sam na sebe CAR a ne mogu da nađem sad tu temu

брате ја знам како се зове тема!!! ЧЕК

ne ide to sa kasapljenjem i kiselinom, trazice les. jesi gledao mozda davitelj protiv davitelja?

kad ti nista drugo ne preostane moras da postanes lud!!!

prodajes karanfile, silujes tu i tamo i zadavis nekog. napravis nalog pera micic ovde i prepricavas nam dogodovstine. i u jednom trenutku moras da izgovoris "vrati mome sinu uvo" to je jebeno najjaca recenica u srpskoj kinematografiji.

posle snimis film i napises knjigu, odes u ludnicu na odredjeno vreme, kad se iskuliras puste te. gajba prazna, pun si kesa, imas 35 godina i svoj si covek