Prijava

Učinilo mi se da sam video temu vezanu za Kragujevac... Jesam, video sam temu vezanu za Kragujevac! :)
I u kurac, kako ga ubode baš sutra uveče... Imao sam nešto isplanirano, al' dobro, možda se i iscimam pa dođem, makar na jedno piće...

hahhaha, bioshocker, objasnio si u kojem smeru je ovo otišlo...

KRAGUJEVAC KRAGUJEVIŠE BRUTALNO U RČ

BUĆ
Potonu jos jedna zamisao u vodu .

А нисам видео да је скуп 18. :((((((

Шта има занимљиво у КГ? Сутра сам тамо, могао бих да се прошетам мало...

Крагујевчани, зар вас нема?

samo jedno osveženje teme, trebaće nam...
ko je tu ovih dana, da divanimo negde?

У уторак бих требао бити у Крагујевцу и Чачку...

http://www.facebook.com/group.php?gid=47245079797
Evo ti jedna od zanimljivijih stvari u Kragujevcu :)

А јбг, возим тако да тамо могу само да пијем безалкохолно...

E jebiga... Mogao bi da posetiš Šumarice, i odeš čak do jezera ako imaš više vremena i još par ortaka i raspališ roštilj i milina.
Edit: i sokić uz roštilj :D

Имам око сат, сат и по, а иначе сам у Дису у Крагујевцу. То далеко?

Misliš na one Dis supermarkete il' šta? Pa onako, peške i nije daleko, ali kolima mora da se kruži i da se jebava tako da bi ti trebalo nekih pola sata samo da stigneš do tamo tako da ti to otpada... Ne znam šta bi još imalo zanimljivo, prilično je dosadan grad, Veliki Park možda, i recimo poslastičarnica Peron kod Krsta.
Edit:
Sledeći put kad budeš došao obavezno u SpyNest ili kod Milutina :)

Храна! Одговара! :) Па требао би да има један велики ваљда... Нису ми рекли шта све тачно треба тамо да одрадим.

Biblioteka kod Milutina? :) Prolazim pored nje! Al sam se ispalio mnogo radim, nemam vremena za razgledanje! :( Lepo izgleda, vako iz auta!

Koliko ja ne podnosim Kragujevac, to nije normalno.
Jebi ga, traume iz detinjstva... jebene 4 godine sam svako jutro pešačio od autobuske do jebene Tehničke gore kod Parka i nazad, smučio mi se život... šta ti je muka djaka putnika :)
Od kraja srednje odem baš kad moram, ali mi se uopšte ne mili, jebem li ga.

Biblioteka kod Milutina? :)

Dobre su mu knjige . Veoma .

Kragujevčani mogli bi neko okupljanje da organizujemo? Proleće je 'vo, 'no, bilo bi lepo da se nađemo negde da izblejimo...