Prijava

Sad nemam pojma sto sam pisao onaj prvi post.

I ja se sad smorio... Ajde da pobrišemo sve postove i da ispadne da je gazdu iskulirao cijeli sajt

Učinite nešto sa prokletim kalendarom, pa pola ljudi misli da on služi samo da bi se podsetili na datum, ne znaju da su tu najbolje ocenjene defke u toku dana.Desi se da najbolje ocenjena defka u toku dana ima jedva 45 ocena, pa to je bedno, nisu baš toliko loše koliko ljudi ne gledaju.Napišite pored kalendara čemu on služi.

sta je ovo stvarno, ovih dana svi postavljaju definicije, i samo gledaju svoj skor, a tuđe ne čitaju, kad postavim defku, za 4 minuta nadje se na 3. strani, i ima bednih 6,7 pregleda... Ranije bar neko je i gledao ove defke... ja se potrudim bar prvih 10 str da pregledam... ne znam stv sta je ovo, treba vise modova, predlazem sebe, sebican sam.

Smarko,bole te stojko,i da ne napises nista,najlepsi si na sajtu :)

Učinite nešto sa prokletim kalendarom, pa pola ljudi misli da on služi samo da bi se podsetili na datum

taj sam

Smarko,bole te stojko,i da ne napises nista,najlepsi si na sajtu :)

Što jes', jes' :)))

ili sto kaze cika Rajko, jebes ti sve to.

e stvarno, do skora nisam ni znao za kalendar sta je ... treba samo da se napise ispod : Ovde pogledajte najbolje ocenjene definicije za taj i taj datum...

Smarko,bole te stojko,i da ne napises nista,najlepsi si na sajtu :)

Дајте људи, уозбиљите се мало. Будимо реални :)

Међу одабране постере свако мало улети нешто апсолутно недуховито или нека "хаха" слика са "Капетан Очигледни" коментаром

To što je tebi apsolutno neduhovito ne znači da je i nekom drugom. Pa šta hoćeš da kažeš da su plusevi na taj poster dali ljudi koji misle da je apsolutno neduhovito ili oni nemaju smisao za humor dostojan boravku na ovom sajtu?

Ukusi su različiti. Ne postoji nikakvo pravilo za moderatore koje definicije treba da odabiru (postoji šta ne bi trebalo doduše) oni ih biraju po svom ukusu koji će se sa nekim poklopiti a sa nekim neće.

Samo označi onaj kalendar da znaju ljudi za šta služi kaizene,da su tu najpopularnije definicije po danima,a da ne služi za čisto prikazivanje datuma.

To što je tebi apsolutno neduhovito ne znači da je i nekom drugom.

Јасно.

Pa šta hoćeš da kažeš da su plusevi na taj poster dali ljudi koji misle da je apsolutno neduhovito ili oni nemaju smisao za humor dostojan boravku na ovom sajtu?

Не и не. Него људи једноставно не размишљају превише о постеру, како треба да изгледа и шта да садржи прави постер. Ту треба да наступе модератори са својом селекцијом. Доста људи се сложи у негодовању када неки лош постер заврши у одабранима... Дакле, није само до мене.

Да закључим - већина одабраних постера су добри, већини сам дао плус, само сам приметио да ту и тамо улети неки лош.
За мој укус. Не треба више да расправљамо о мом укусу, нисам ја баш нешто много пружио сајту, већ би било лепо да неки поштованији аутори дају своје мишљење, виђење... Само то, није ваљда ништа страшно :)

Da li može da se meti u obaveštenje da se ti komentari tretiraju kao spam, isto kao što se tretira kuvajlisanje?

Jeste sad Milice, sve će na kraju da bude tretirano kao spam. Jebote.

gamby :)) :* Nemoj da spemuješ, molim te, navodiš i mene na to.

Kaizene, po tvom mišljenju da li je okej da se među odabranim definicijama neretko nađu definicije koje ne mogu da zadovolje osnovna pravila pisanja kao što su:

Obavezna je upotreba naših slova (š, ć, č, ...) Zabranjena je upotreba "ošišane" latinice ili dvoslovne zamene za naša slova "sh", "ch", "tj" i sl. Zabranjeno je pisanje čitavog izraza, definicije ili primera velikim slovima (caps lock).
Zabranjeno je ubacivanje smajlija. Posle tačke, zareza, znaka pitanja i sl. obavezno ide razmak (jedan "space")?

Brko, sve mi se nešto čini da se uživljavaš u ulogu moderatora, a to mi se nikako ne sviđa. Ne zaboravljaj na korjene, pička mu materina!

Podržavam Fejzbukov predlog za stavljanje malo više slenga u odabrane definicije...