Prijava

Slažem se sa milicom treba da se brišu takvi komentari smaraju nenormalno ajd da napiše minus,ne sviđa mi se zbog toga i toga,ovo,ono bilo kakav argument zašto nego onako smarački "odlično ali nije za odabrane" popeli su mi se na kurac takvi komentari podsećaju na one youtubovske "tolko i tolko ljudi ne vole to i to"

Učinite nešto sa prokletim kalendarom, pa pola ljudi misli da on služi samo da bi se podsetili na datum, ne znaju da su tu najbolje ocenjene defke u toku dana.

Ovo sam već predlagao i otvarao temu čak. Napišite za šta kalendar služi i ljudi će prestati da se žale na slabu ocenjenost definicija. Vrlo jednostavno.

Evo vam predloga koji neće biti prihvaćen, naravno.
Odabrane da budu čast a ne nabijanje glasova. Znači čim se postavi tamo da se zaustavi glasanje na toj definiciji. Manje bi bilo tenzije. A u nastavku bitisanja te definicije na sajtu da ima neku oznaku na sebi da je bila odabrana/ne ova štikla jer to se vidi samo ako mišem pređeš preko nje/. Onda vreme ne bi imalo neki uticaj na to što stoji kraće ili duže.
Ovako je broj glasova proporcionalan vremenu provedenom na naslovnoj strani.

ZeZaToR
Kaizene, po tvom mišljenju da li je okej da se među odabranim definicijama neretko nađu definicije koje ne mogu da zadovolje osnovna pravila pisanja kao što su:

Obavezna je upotreba naših slova (š, ć, č, ...) Zabranjena je upotreba "ošišane" latinice ili dvoslovne zamene za naša slova "sh", "ch", "tj" i sl. Zabranjeno je pisanje čitavog izraza, definicije ili primera velikim slovima (caps lock).
Zabranjeno je ubacivanje smajlija. Posle tačke, zareza, znaka pitanja i sl. obavezno ide razmak (jedan "space")?

ovo bi moderator koji definiciju 'odabira' trebalo da odradi prilikom biranja. svima se desi poneki previd, kada vidiš sledeći put, molim te prijavi negde, hvala.

aurora072

Odabrane da budu čast a ne nabijanje glasova.

Bolja varijanta tvog predloga je da se definicija oduzme od autora. Dakle, poeni se skupljaju, ali ne idu autoru, čak štaviše, i raniji se oduzmu istom, ali definicija mu/joj je odabrana.

Mislim, to je stvarno nebitno, realno, ali kad si već pomenula :D

Јок шишарке.

Bolja varijanta tvog predloga je da se definicija oduzme od autora. Dakle, poeni se skupljaju, ali ne idu autoru, čak štaviše, i raniji se oduzmu istom, ali definicija mu/joj je odabrana.

Nije loše. A prikupljene poene možete dati u dobrotvorne svrhe.

Sta znam, mogle bi mozda brze da se saltaju te odabrane, nije da nema predloga, svaki dan ljudi predlazu definicije za odabrane, samo malo cesce mijenjati i et...

E sada bih ja nesto pitao na ovoj temi, da ne otvaram novu.
U cilju povecanja citanja definicija, da li bi bilo pametno da se uvede sledece:
Ukoliko zelite da napisete definiciju, morate da ocjenite 20 definicija koje su nastale u zadnjih 24 casa.
Ajd da vas cujem, da li ovo ima ikakvog smisla i ako neko ima malo bolju ideju nek oplete.

Било, добар предлог.

Remac, ne bi bilo efekta. Šta mi fali da se tzaletim i izlupam plusevima 20 definicija?

U cilju povecanja citanja definicija, da li bi bilo pametno da se uvede sledece:
Ukoliko zelite da napisete definiciju, morate da ocjenite 20 definicija koje su nastale u zadnjih 24 casa.

ja se ne bih osećao prijatno na nekom sajtu gde me uslovljavaju da radim bilo šta prvo, pa onda da mogu da uradim ono zbog čega je sajt i nastao. dovoljno je što autori mogu svega 5 definicija dnevno da ostave.

Remac, ne bi bilo efekta. Šta mi fali da se tzaletim i izlupam plusevima 20 definicija?

upravo tako, haos.

Džaba vam svi predlozi kada ljude mrzi da čitaju. Ukinite postere. Posteri mršte na fejs!!!

kizo, nekom ce biti samo da polupa 20 pluseva ili minusa, ali opet ce valjda vecina da procita pa da ocjeni kako misli da treba. Mislim da je veca fora da se stvori navika za ocjenjivanje

1 постер на дан

kizo, nekom ce biti samo da polupa 20 pluseva ili minusa, ali opet ce valjda vecina da procita pa da ocjeni kako misli da treba. Mislim da je veca fora da se stvori navika za ocjenjivanje

Šta ja znam, ko želi da čita čitaće i ovako. Samo bi se stvorilo više ocjena od nečitanja.

Aurora, u haosu, pičvajzu, ratu i "nepravdi" na Vukajliji i jeste čar. Eto, da ne bude da te miniram, imaš moju podršku. Bez zajebancije. Ali, već zamišljam smor na sajtu... A šta narod misli o tome, sažeto je u kizinom komentaru gore.

Hahahahaa pa i ovako definicije pripadaju sajtu, ne autoru.
I ah, da posteri...jedan dnevno i da se ne uslovljava pisanjem definicije jer smoriše ovamo glupim definicijama a onako bi cupkali 24 sata i čekali da postave novi poster koji će mod da im lakše i brže izbriše nego 5 abortusa od definicija.
edit Prva rečenica se odnosi na surovi komentar :)

Imao sam u vidu ovaj komentar:

Nije loše. A prikupljene poene možete dati u dobrotvorne svrhe.

Ok sve to, al ajd da sad lupamo glavom kako da skontamo da se ljudi zainteresuju za citanje. Onaj kalendar se mora tako nekako napravit da bode oci ljudima i da stoji objasnjenje sta bude kada se klikne na njega : )

Hahahahaa pa i ovako definicije pripadaju sajtu, ne autoru.
I ah, da posteri...jedan dnevno i da se ne uslovljava pisanjem definicije jer smoriše ovamo glupim definicijama a onako bi cupkali 24 sata i čekali da postave novi poster koji će mod da im lakše i brže izbriše nego 5 abortusa od definicija.

E, sviđa mi se ovo :)