Prijava

gospodzo zgazis me

prva definicija mi je bila jedan vic "zena - ono oko picke" a ona je bila moderatorka, nije mi obrisala definiciju nego mi je napisala komentar tipa "ako menas nisata lepse reci ozeni....bla bla bla" ja odgovorio "dobro, izvinjavam se, u pravu si" i obrisao definiciju

sad se super slazemo :)

Grof Vlatko, Majav i Lingvističko prase. Dobra ekipa, a?

ASTROZEC, napisao je nesto sa puno brojki i slova na temi za gitarose i wanna be gitarose, pa sam zapamtio, i drugi post je u pitanju.

Buxnomaniac

Dao mi je minus na definiciju o Borisu Tadiću, koja je kasnije bila obrisana.
Od moderatora naravno. :D

Kum Vlajko, sadasnji Vlatko, nekako cim smo se videli odma' smo se spazili, proradila juznjacka krv, i mnogo smo se zavoleli na prvi pogled, slizali smo se nacisto, valjda proradila u nama ta juznjacka krv. Posle smo on, dule345 i ja napravili svoju Utopiju tako reci na psovkama. Mnogo nam bilo dobro. I sad se isto mnogo volimo, al' sad smo val'da ozbiljni avtori pa ne jemo gomna toliko. Nije da se falim, ali ne verujem da je iko imao tako lep i topao docek ovde ki ja.

Не могу да се сетим па да ме убијете...

mylyca i ona njena čuvena brkata slika.

Daj bre Zezatore, ti pamtiš Mylycine brkove. Ja radije pamtim Tachkitzin "izvol'te". :P

Чича. Došao sam pred kraj njegovog mandata.
Prvi komentar mi je dao KanameTosen - to se pamti.

Sad pogledah da je meni Noah (the legend) ostavio prvi komentar . Eeee i ja konja za trku imam .

Ja onog Korleone, i to jos davno 2008-9 ako se ne varam, ne znam sto, al prvi put kad sam uso na sajt video sam njega i pomislio: "ovo mora da je neki balavac 100po100" (oni se loze na KorleoniĆI). Mozda sam pogresio, mozda ne :)

Pogrešio si, nije klinac.

Meni je prvi komentar stavio manguljie

сакаратабуџатиратата ти је дефиниција!

naravno,pošto mi je to bila prva definicija,završila je na groblju.

seung-hui cho
http://vukajlija.com/boris-tadic/273472#comment_830434

Eto to je bio moj prvi dan na Vukici. :P

au, koje si ti zlopamtilololo! :)

ZycloN

Napisao je na moj drugi pokušaj definicije komentar

Ovo je tako glupo.

Bila sam ljuta i zamalo da uskratim ovaj sajt mojih gluposti ali na kraju sam ipak ostala i sad ga zapravo gotivim. A za defku je bio u pravu :)

Џими, јавио и његов алтер-его бићебиће који је у то време објашњавао. Е да, и Хрњау. Знам да сам у то време почела да читам и енергију...

Први којег сам упамтио? Жњи.