Prijava

Što be, Kris, ne reče dok je trajalo? :(((

Nek kaizen pita Tijanića za materijal, pa da gledamo i da se kurčimo malo :).

ma i ja uhvatila kraj, govorili su o engleskim rečima koje su opšte prihvaćene svuda pa tako pomenuli i vuku :)

Наћи ћу ја то у архиви, па ћу окачити на Јутјуб oдносно Вукајлију, ако буде вриједило да се погледа.
Christine, кад је тачно била емисија?

počela je u 18:25 a vuka je bila pri kraju emisije čini mi se.

ima ovde: http://www.rts.rs//page/tv/sr/story/20/RTS+1/317941/Strah+od+toplih+zima.html

na 24:20 pocinje prilog an na 28:20 se spominje vukajlija.

strasno je sto koriste IE6, gde je vukajlija brouken :)

e pa ako ti je...
kad pricamo napravi da bude dobro na chrome i ostale ti ne slusas :P

Uploaudovao sam na utube samo taj prilog.Posto ocigledno na "Promotion"-ovom linku ne moze da se prebaci direktno na 24:20..mozda je to samo meni..kako god..ovde se Vuka spominje na 04:03 a evo i linka ---> www.youtube.com/watch?v=aIg19-Sf6ew

oni nama kažahu da mi nepismani smo?
ma shta oni znaju... Mi smo skroz kulji od njih...
NAJKULJI!!!!!!!!

;D;D;D

Ovo je njesra, kulji i najkulji su baš kul reči :).

samo da joj provalim nalog, banovacu je :)

Ova žena je prsla s mozak, vukajlija je mesto gde svako može definisati šta mu volja, nažalost to uključuje i termine vezane za fb koje su smislili korisnici fb a ne vukajlijaši. I da li je ona svesna koliko ovde ima čistih srpskih reči i izraza za koje mlađe generacije nikad ne bi ni čule i razumele da nisu ovekovečeni na vukajliji.

Ko je ova ćelava. Celte, nađi ovu ćelavu kokoš i daj mi njen nalog da je malo ishejtujem. oca joj RTS-ovskog. I ako mi nakačite hejt saobraćajni znak zbog toga, i vi ste kod Tijanića na platnom spisku. Ma znam ja što je ovo ovako, pljujemo i mi po RTS-u i po onom masnom Tijaniću.

jao vidi sto je slatka,ima li ta decka? ili devojku?

slazem se sa PSV, posaljite i meni njen nalog

Imam jedan predlog, ajmo svi na sajt RTS-a i da im uputimo kritike, i to sa nikovima koje koristimo ovde.

ja sam za...
i da koristimo "nas sleng"

"ua nolajferi! sad cu da vas banujem!!! uber kulji smo od svih vas tamo!"