Prijava

ај не мора о паравојним формацијама дајте нешто о рату да је занимљиво

kako naći autora po ranku ako nije u prvih 100 ?

Po srednjem imenu.

Sta je tacno Thrift Store?

Добротворна продавница , штедљивост продавница , Тхрифт Сторе ( САД и Канада ) , Хоспице Схоп , препродаје продавница (осим што значи пошиљке продавницу УС ) , Дрифт продавницу , прилика радњу или Оп Схоп ( Аустралија и Нови Зеланд ) је малопродајног објекта воде добротворна организација да се подигне новац .

Добротворне продавнице су врста социјалног предузећа . Они продају углавном користе робу донација од стране припадника јавности , и често састављена од добровољаца . Зато што су ставке за продају су добијени бесплатно , а трошкови пословања су ниске , предмети се могу продати по конкурентним ценама . Након трошкови се плаћају , све преостале приход од продаје користи се у складу са наведеном добротворне сврхе организације . Трошкови укључују куповину и / или амортизацију чвора (одећа регала, полице , бројачи, итд ) , оперативне трошкове (одржавање, општинске таксе услуга , струја, телефон, ограничен реклама) и закуп зграде или хипотеку .

Kod nas se ta roba ne daje u dobrotvorne svrhe, nego stavlja na kupujemprodajem.

Da li neko može da mi objasni na bilo koji način ili prosledi neki link ili nešto kako se posavrću rukavi na košulji, uvek ih izgužvam majku im jebem, nikako ne uspem.

našao sam, hvala svima koji ste se potrudili da pomognete <3

Da li će pojedini autori ikad moći da razlikuju trol postove od ozbiljnih postova? (ne govorim za moje, već uopšteno)

Apelujem da modovi naprave temu "kako se sačuvati od Trola" i da im napišu kratku obuku, stvarno nema smisla više postaje dosadno.

https://www.youtube.com/watch?v=4C7V0IMOdSY
Koja je fora sa ovim?
Ajde okej što je spot debilan, ali zašto desni zvučnik ne radi dok se pesma sluša?

koliko poena treba za forum i pvt? jedna osoba koju poznajem ima 54 plusa i i dalje ne može da postuje poz

Igrate fudbal na pustom ostrvu i želite da bacite novčić kako bi odredili čija je lopta. Nažalost,
jedini novčić na ostrvu je ozbiljno oštećen pa glava i pismo ne padaju sa istom verovatnoćom.
Kako ćete uz pomoć ovog novčića doneti fer odluku?