Prijava

Али Брус је победа :Д
Поздрав за Бруса, краља свега :Д

pa ćemo kontaktirati Kurda koji je odabrao tu defku čim dođemo do međusobnog konsenzusa

Идем нешто овај викенд до Техерана, па ако треба понећу ја то писмо да се не трошите за маркице. лололол

Medvediću nećeš moderisati hehehe

Jesi prijavila Remcu na PVT? Očigledno da je reagovao po tom pitanju.

NEĆU UZINAD CRKI OD MUKE!!!!!!11111

Vidjećemo.

Ponoviću.

Nećemo da ignorišemo. Hvala na prijavi i razmotrićemo ovo što si napisala na mod forumu, pa ćemo kontaktirati Kurda koji je odabrao tu defku čim dođemo do međusobnog konsenzusa. Drago nam je što si potrošila nekoliko sati tražeći ovo i samo želimo da znaš koliko cenimo to. Reagovaćemo povodom ovoga ubrzo.
Pozdrav.

Летећи међедић
http://www.thegalleryofheroes.com/wp-content/uploads/2013/09/WALL-E.jpg
Чисти смеће а ниђе никог на шару земаљском

Al meni je fascinantno okle je iskopala definiciju odabranu pre dve godine hahahahahahahhahah

Медвједић, је л' то тебе нико није откинуо од курца скорије, па си решила да тераш мак на конац и исправљаш криве Дрине, или је нешто друго у питању?

Leteći medvjedić

NEĆU UZINAD CRKI OD MUKE!!!!!!11111

Vidjećemo.

Axaxaxaxaxaxaxax

Milos-88
Haha, kad si brusa iznervirala.

Medvjediću, sledeći put kad budeš iskopala sadržaj odabran godinu i više dana pre nego što si uopšte čula za ovaj sajt da nam otvoriš oči i ukažeš na plagijat banovaću te na onoliko dana koliko meseci defka postoji duže od tvog naloga. Ne šalim se, dosta mi je više tog spema.

Axaxaxaxaxaaxaxaxaxax, pa ja sam ovde jače od 2 godine al Brusa nisam video da piše ovim tonom. Suze na oči mi natera čoveče.

Pa da sam normalan poludio bih.

Hahahahahahahah, ovu ću stranicu da bukmarkujem, ma pored ikone da je stavim. Al baš što kaže Boxer, suze na oči mi krenule!

SVI ZNAMO ŠTA POSLIJE OVOGA IDE

Ај одаберите јој нешто да не дави више.

Dušane, pogledaj da je crnidžek banovan zbog plagiranja odabrane definicije, a ta defka koja je odabrana je plagijat. Eto odakle sam je iskopala. http://vukajlija.com/recnik/autori/159966/komentari-drugih

U PRAVU SI MEDVJEDIĆU
PRAVDA ZA CRNIDZAKA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
PA PLAČEM OD SMIJEHA
JEBOTE

Je l' predlažeš da banujemo autora te defke takođe na 3 dana?

IMAM PRIJEDOR
Da se sve definicije,posteri i reakcije pre odabira pošalju medvjediću da proveri da li je plagijat!!!!!!1213