Prijava

Па у своја четири зида сам, шта мислиш, да стојим на улици сад? И одакле ти идеја да сам пијан?

Ево, нећу твоју слику, искористићу аватар.

животињом анималног порекла
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201302/265355/medium_dont-fuck-with-the-adminsssss.jpg
или персонификацијом у људском облику

Мораш признати да није то то, на оној фотографији се баш очитава напрезање можданих вијуга.

Ја не капирам шта хоћеш, а ти покушаваш да разумеш тај пост, ааааахахахахахаха.

Па још цитирао "животиња анималног порекла" ааааааааааааааааааааааахахахахахахахахахахахахахахахаха.

http://gifsforum.com/images/gif/are%20you%20shtting%20me/grand/lhama-are-you-shtting-me-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-152.gif

Па још цитирао "животиња анималног порекла" ааааааааааааааааааааааахахахахахахахахахахахахахахахаха.

http://images.smh.com.au/2011/06/17/2436337/ipad-art-wide-weiner-420x0.jpg

Сад Стево ја одох да спавам, ти настави да се бавиш детективским послом, па се чујемо и видимо. Ај полако.

Покриј се, анђеле.

hahahahahahaahahhahaahhahaahhahahahahahahahahahahah

ДА ЛИ БИХ МОГАО НА БУБАЊ ПОТОКУ ДА НАЂЕМ НЕКИ БУБАЊ КОЈИ ЈЕ НЕКО ЗАГУБИЈО ПА ДА ЈА САМО ТО ПРЕУЗМЕМ КАО СВОЈЕ? ИЛИ ДА ЛИ МОГУ ТАМО НАЋИ АКО НЕ ЏАБА ПОВОЉНО НЕКИ БУБАЊ?

КАПИРАМ ДА МОЖЕ ЈЕР СЕ НЕ БИ ЗВАО БУБАЊ ПОТОК... ИЛИ МОЖДА ГРЕШИМ?

Има петком у рану зору (колико сам ја чуо) пијаца разних ствари, технике и тако тога, можда ако те усере нађеш и бубањ неки, мада пре бих ишо на купујемпродајем.

Dajte onaj gif sa likom koji juri pljačkaša, i kad ga stigne samo protrči pored njega.

hahahha hocu i ja da vidim taj gif

Skroz do jaja gif, a nisam ga skinuo na hd, jbg. Bio je u popularnima, možda i u odabranima, al kida bez zezanja.

Како је гласио текст те реакције? Ако се сећаш, лако ћеш изгуглати.

Sećam se đoku moju. Da se sećam mogao sam i izguglati i na pretrazi reakcija naći.

Ладно постоји претрага реакција.

Jel ima neko iskustva sa Zenit EC foto-aparatom? Koliko kinte moze da kosta? Dobio sam ga da pokusam da ga opravim, pa ako uspem da ga prodam...

Ćilmo jebem ti mater, isti si Lajam Nison.

Ко гура оног педера Биковића више јебем га неталентованог? Јел има ћаћу на положају у СНС или само даје чмар продуцентима?

Au, bre, jebem ti kablovski i Investigejšn Diskaveri i ko ih izmisli.
Kakvi kraljevi ovi policajci tridesetih, brate, ladno ženska potrovala šest muževa, dok je ne uhvatiše, i još jednom pobegla iz zatvora i udala se ponovo i pripremala otrov, ali su je uhvatili i onda PUSTILI nakon dvadeset godina pod izgovorom da više nije tako slatka pa valjda neće tako lako trovati ljude.

Ali kako je uspela da se uda šest puta, i da osigura svakog muža? Ajde, razumem da kao nije trovala nijednog dok se stvarno nije razboleo od nečeg, da skrene pažnju sa sebe i bila je pametna pa kupovala trake za muve mesto direktno arsenika iz apoteke, pa onda to odatle spirala arsenik u bočice (to stvarno jeste bilo pametno), ali su je uhvatili kada je poslednjeg muža otrovala jer nikako da se razboli od nečega pa joj prekipelo.

Opet, pored svega toga, KAKO je nalazila muževe? O, jebem ti život.

Jesam li ja sanjao ili se neko ovdje stvarno zove nesta tipa Vidovdan?

Nisi sanjao, Remac se tako zove.

A Urad? Kako se on zove?

A Urad? Kako se on zove?

Pravo ime mu je Urrad 3000 SX