Prijava

Jbt, ima tu djece, mladih, ono odrasta gledajući okrutne smrti... Ma užas jedan, mater im jebem onu balijsku bolesnu, jebo ih kuran, poserem im se na vjeru divljačku.

+2222222222
mozda cu sad zvucat kao americki rednek, al nema gore sorte ljudi od onih islamista od kine do balkana
kidaju glave,ubijaju se, a iovako su unakazeni rodjenjem, pa se samoubijaju bombama majku im mrtvu

Ima i slučaj jedan kad je žena preživela kamenovanje, bila je dovoljno pametna da se na vreme napravi mrtva i kad su je izvukli i bacili u neku jamu, ona je samo ustala i otišla kući.

i njega su pokušali ubiti kamenicama, ali se iskopao iz rupe i prešao liniju spasa
http://schmoesknow.com/wp-content/uploads/2014/06/Terminator-vision.jpg

I umesto da posle toga juri arape i maklja ih redom, on opet bije ove "naše", krštene. Pa majku mu jebem, treba ih bre kamenovati jednog po jednog, to nikad ne nauči.

sijalica
Ima i slučaj jedan kad je žena preživela kamenovanje, bila je dovoljno pametna da se na vreme napravi mrtva i kad su je izvukli i bacili u neku jamu, ona je samo ustala i otišla kući.

Dobro je nisu izjebali pred to bacanje. Zanimljivo bi bilo vidjeti kako bi se snasla tu

Јесте видели овај домаћи таблет Тесла се зове, да ли знате можда некога ко је узео, шта ви мислите о њему?

video sam ja. Kurcu ravno, realno.

Добио сам казну за пролазак на црвено, и добио онај курац, прекршајни налог, и уплатницу од полицаја. Е сад, јел ја само треба да уплатим паре и ништа више? Онај налог је за украс?

Jel moguce da komp nece nikako da mi prepozna adsl?! telefon uhvati wireless redovno, a ovo govno nista.. a nije ni mator neki komp

Lusesku, uključi bluetooth.

Добио сам казну за пролазак на црвено, и добио онај курац, прекршајни налог, и уплатницу од полицаја. Е сад, јел ја само треба да уплатим паре и ништа више? Онај налог је за украс?

Питај адвоката. Још ако је адвокат Јевреј, тим боље.

Уплати и прошетај се до СУП-а па види са њима, ваљда треба уплатницу да им однесеш

jok, nema sanse, nema kod mene nikakvog etherneta, niti konekcije..jedino sam iskopao da mi ne valjaju drajveri za maticnu, sto u kombinaciji sa mojim znanjem iz te oblasti moze dovesti u najmanju ruku do pada sistema..

Јел имаш Вин7?

obavjest za studente: ona moja gljivična infekcija za koju ste mi izguglali da prolazi od 3 do 6 meseci do sada se skoro u potpunosti povukla OPAAAAAA ŠTAJE PIČKE

mene istraumirali da imam kondilome pa me ljecnik isterao napolje. Kaze da je to normalno i da nisu kondilomi.

probao sam oba kabla što sam dobio u tom paketu, ni mjau.. s jedne strane sam čuo da trebam da instaliram nove drajvere za matičnu, a s druge da mi fali mrežna kartica

imas mreznu karticu, cim si uspeo da ga udjenes, driver ti je 99%.
idi u device manager, sigurno ima onaj znak ! na Network adapteru... instaliraj drajver i ceraj... ako ti je ostao CD za maticnu koji si dobio uz makinu, nadji ga, jos bolje.