Prijava

Misliš? Pa dobro, neka troluje.

Najverovatnije ove besplatne ikonice mogu samo tako, a imaš i ovu premijum varijantu i tu možeš kako hoćeš.
Jbg, koliko para toliko ikonica :(

E ne trolujem, neće majke mi. Stvarno kod mene neće, jel ima neko podešavanje za menjanje ikonica, pa da ne mogu da se menjaju ako nisu na desktopu? Ko je dobar sa kompovima da mu pošaljem na PVT? Tražio sam i po netu, nema objašnjenje.

Сount Zero
Najverovatnije ove besplatne ikonice mogu samo tako, a imaš i ovu premijum varijantu i tu možeš kako hoćeš.
Jbg, koliko para toliko ikonica :(

Ma ne verujem, vidiš da Natnat kaže da kod nje hoće...

Znači fazon neće da se promeni ikonica osim ako je sačuvana na Desktopu, a glupo mi da stoji tu.

E kad ja hoću da mi bude sve sređeno na kompu, sad iskopirah folder i sjeba se sve načisto. Bolje ništa ne dirati, bolje ništa ne pipati.

иконица је претпостављам грб партизана, а у фолдеру су слике са нивеом и лименкама разних произвођача

И сликама цигана у црвено-белим дресовима и монтажама у Раснијевом стилу.

Aj ovako, Juže Bogdane

- skini ovaj moj paketić kursora
http://www.mediafire.com/download/374vgmuca0paarq/LightHelix+Blue.rar
- ekstraktuj ih negde, bilo gde
- nađi u tom folderu gde si ih istrpao fajl "LightHelix Blue.inf"
- idi desnim na njega pa "install"
- onda idi u control panel pa na "mouse"
- vidi u tabu "pointers" pod "schemes" da li se pojavio set "Light Helix Blue"
- odaberi ga i udri apply

crnigrujan

Dobro, ali kakve to ima veze sa ikonicama?

Apsolutno nikakve, al ako ti ovo ne uspe znači da si totalno mutav za kompljutere pa da se ne mučimo ni ti ni mi.

E jeste duhovito, bravo.

Pakle, koji fajl ikonice biras?

Jebiga, trudim se. Imam i jedne mnogo kul crveno-bele ako ti se ovi ne sviđaju.

Pazi, šta bi moglo da nude problem s tim tvojim ikonama, može svašta, najverovatnije nešto što ima veze s ikonama kolko i oni moji kursori.

Recimo, permissions. Desktop je folder u eksplicitnom vlasništvu tvog akaunta, a taj neki drugi na hard disku mož da bude al ne mora. Moguće da windows zato neće da vuče resurse za sistemske zajebancje odatle. Probaj da staviš u my documents tu ikonu što si skiuno, taj je isto tvoj.

A može da bude i trista nekih drugih zajebancija, osobito ako ti je sistem štrokav ko što ljudima većinom jeste.

Pa kaze ti Grujan. Sacuvaj je u my documents. Aj

Probaj da staviš u my documents tu ikonu što si skiuno, taj je isto tvoj.

AAAAAAAAAAAA UPAAAALILOOOOO JEEEEEE

TO CRNI GRUJO, TO MAĐIJO, LEĐENDO""""""2222111

Realno koji sam car, rešim svaki problem ej. Joj šta ću sad da mu napravim po Desktopu.