Prijava

Ali kako sve ima začkoljicu, kao neće što nije sistemski folder da povuče. GRUJAN MAĐIJA DAO PREDLOG, GRUJANE DOĐI NA JUG SKANDIRAĆEMO TVOJE IME!!11

Čestitam.
Ipak ovo:

crnigrujan

Aj ovako, Juže Bogdane

GRUJANE DOĐI NA JUG SKANDIRAĆEMO TVOJE IME!!11

vam nije trebalo.

Elem
Gde je ona Žajkova animacija (gift) gde maše glavom napred, nazad?

Bravo, bravo, to je ono što kaže Mija Auspuh - djagnostika je devedes posto posla.

A današnje naravoučenije za mlade i one koji se tako osećaju - "nije bitno samo da se meće, bitno je i gde".

E a jel mogu ja ovde da pravim sadržaj tipa poster čak i ako nemam vindouz 7,8,vista,linex,mekbuk već imam samo vindouz iks pe?

Zna li neko kako se zove onaj sajt o hrani. Fazon ukucaš sve namirnice koje imaš u kući u tom trenutku i on ti izbaci sve kombinacije jela koje možeš da napraviš?

Previse pitas ti

Zna li neko kako se zove onaj sajt o hrani. Fazon ukucaš sve namirnice koje imaš u kući u tom trenutku i on ti izbaci sve kombinacije jela koje možeš da napraviš?

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201304/595612/danas-cemo-kuvati-jel.jpg

Zna li neko kako se zove onaj sajt o hrani. Fazon ukucaš sve namirnice koje imaš u kući u tom trenutku i on ti izbaci sve kombinacije jela koje možeš da napraviš?

Dobar sajt, samo ja bi' ga sjeb'o sa ovim studentskim namirnicama
svaki dan bi' kuc'o jaja slanina i malo ulja

Ne ignorišite me, decxko

Elem
Gde je ona Žajkova animacija (gift) gde maše glavom napred, nazad?

Neko je pitao u vezi ukucavanja raspoloživih namirnica za dobijanje RP za kuvanje:

http://www.coolinarika.com/recepti/namirnice/?icn=site-navigation&ici=secondary

Čuj jabuke u frižideru... Frižider je samo sa mesom!

Pa kad ne daju opciju U špajzu imam

Nije dobar taj sajt. Treba da ti ponudi šta možeš da napraviš, a ne koja jela imaju neki od datih sastojaka.

Bila je neka igrica kad sam bio klinja, dva tenka ili tri, mada moze i vise na terenu vidimo ibh iz profila, i oni se gadju.. kako se to zove

Šekalijo, nemogu da pustim da te tovare, pošto sam sate proveo uz Pocket Tanks i znam kolika može biti želja za igranjem protivu nekoga