Prijava

lemaja stvarno si ispala nefer prema meni, al ajde, navikao sam

САЈТ ОДАВНО ПРОПО ЧИМ ЈА ПИШЕМ КАПСОМ И НИКО МЕ НЕ БАНУЈЕ. А ЛЕПО ТАМО ПИШЕ ДА СЕ ТО НЕ СМЕ НО НО. ПОУУ

Glavni, stavi onaj fotosop na Fb profil, hoces?

Ko zna da mi pomogne oko ovoga?
Treba da napravim ovo
http://i.imgur.com/tyH6Ann.png
Koristeći nešto odavde
http://i.imgur.com/q4lay3b.png
http://i.imgur.com/D72m3zE.png

pa eto napravljeno ti je

Brate, ja znam da si ti ovako blago retardiran ali aj molim te nemoj pisati ako nemaš normalan odgovor.

za sve ove koji smatraju da je skroz ok da bez nečijeg znanja i odobrenja fotošopuješ ljude, ajde budite face pa fotošopujte elu kurajberku bez njene dozvole. ili orkanu. ili brusovu ženu. ili agijevu ženu. da li je okej da nekoga fotošopuješ bez dozvole, i pritom uvrediš tu osobu? nije. da li ste stvarno toliki nolajferi da vam je ban na vukjaliji nešto najgore što može da vam se desi u životu? jeste.

Ko te jebe sto se nisi udala do sad da ima i tebe ko da brani.

za sve ove koji smatraju da je skroz ok da bez nečijeg znanja i odobrenja fotošopuješ ljude, ajde budite face pa fotošopujte elu kurajberku bez njene dozvole. ili orkanu. ili brusovu ženu. ili agijevu ženu. da li je okej da nekoga fotošopuješ bez dozvole, i pritom uvrediš tu osobu? nije. da li ste stvarno toliki nolajferi da vam je ban na vukjaliji nešto najgore što može da vam se desi u životu? jeste.

Što su kome skrivile te žene? Ja eo sa svima njima zajedno sam razmijenio 10 rečenica na ovom sajtu... a mislim da samo dvije od navedenih imaju naloge ođe tako da baš nznm što bih pravio bilo što, al ako oćeš nešto, daj mi sliku u PVT pa ću ti odraditi nešto po želji i poslatiti u PVT... radim rekolor, "X-ray", ubacujem crnce u slike, naručiš dvije slike i dobiješ jednog crnca gratis...

Ono, redovna si u kafani, znaš da redovno se prave fotošopovi i sad je tu nešto strašno. Fotošopirali su i mene i dosta ljudi tamo pa se niko nije bunio, čak se očekuje da ljudi koji su fotošopirani to shavte kao sprdnju, jelte... čak bih i zajebavao ljude koji prave dramu od tih stvari...

Nijesam viđeo slike o kojima se priča al sam skapirao o čemu se radi i ništa tu nije strašno. Što, "ona da rađa, on da brani" ... kako je to strašno jaooo... znaš pored čega je fotošopirana vejvova majka? Eee, kapiram da ti je to bilo smiješno... a vjerujem i većini drugih žena koje su to viđele a onda dođu i seru o jednakosti i ravnopravnosti... a to dvoje toliko koriste i opet im polazi za rukom da ih poistovjete i još uz to između njih i termina pozitivna diskriminacija stave znak jednakosti...

Mislim ništa protiv toga, svako može da traži da se ukloni slika al pitaj autora ako je na forumu ne mora da se kuka modovima da se neko banuje...

EDIT: da se razumijemo isfotošipiraću vam ja bilo što al osim ako je neko baš zaslužio to ne planiram da kačim bilo đe...

Glavni, stavi onaj fotosop na Fb profil, hoces?

Zašto bih to uradio? Uostalom, nisam ja slike učinio dostupne svima. I ja sam nazvao čoveka lično i rekao:"Sklanjaj slike krute jebo!"

Ipak, ako neko napiše da mu se bljuje na sliku sa mnom, onda mislim da je nefer. Ni meni nije bilo nešto pravo što me bač fotošopirao ali došao sam i ja na red da me se izjebe, a da sam se pobunio tek bih onda bio izlevaćen. Uostalom, ni ti nisi nešto fer sa tim svojim pitanjem. Žao mi je što su banovani ali jebiga, vi ste glavni.

Svako postavljanje ovakvih pitanja na već postojećim temama povlači dužinu bana identičnu kao kod autora za kojeg se raspitujete.

povlači dužinu bana identičnu kao kod autora za kojeg se raspitujete.

ako piteš za ollanika - ban 1 dan
a za rasnog tri
hahahahahahhahahahahahaha

daj, ovo mora da je skrivena kamera
nemoguće da neko ovo ozbiljno smišlja

Brate, Zajki ti objasnio, sta smaras. pozz

clannad, meni je uvredljivo. i, šta ćemo sad? oćeš ti da mi zabraniš da se uvredim? a ako te toliko boli tuđi ban, možda bi ti trebalo malo da se zamisliš oko svojih prioriteta.... just sayin'...

edit: i pitaš šta su te žene kome uradile? a šta sam ja? logika ti je vrhunska.

clannad, meni je uvredljivo. i, šta ćemo sad? oćeš ti da mi zabraniš da se uvredim? a ako te toliko boli tuđi ban, možda bi ti trebalo malo da se zamisliš oko svojih prioriteta.... just sayin'...

edit: i pitaš šta su te žene kome uradile? a šta sam ja? logika ti je vrhunska.

ja sam trve O.G. sve što kažeš je suvišno...

http://www.youtube.com/watch?v=i15ToAkOPiQ

Ne, ozbiljno, ne kažem da ne treba da se uvrijediš al ono da tražiš da se neko banuje zbog toga... Razumijem da ljudi imaju život van sajta al da neko ne može da uđe na sajt na kojem proviše najviše onlajn vremena mjesec dana jer si se ti uvrijedila... lol...

Pa kolko rendom likova sa FB kačimo ođe i smijemo se... Ti prva, misliš da se oni ne bi uvrijedili da znaju da ih neko ođe kači u fazonu "pazi kakav debil"... je l treba svaki put kad nađeš na fb neku transfer sliku nekog prijatelja i u fazonu si "hahah da sam dobra sa fotošopom sad bih dodala kurčinu ođe" da apstiniraš od istog mjesec dana?

Inače, nznm o kakvim prioritetima pričaš. Banovan sam trajno 5 puta vrnuo sam se svaki put. Valjda jer nemam nikakav doprinos i sisica sam...

Što se tiče toga da si nekome nešto uradila, nijesi. Ne kažem da su i one išta uradile ali ne "bleje" sa ljudima u "kafani"... da si neki skroz lijevi lik niko te ne bi fotošopira sigurna budi. Ne moš mi reć da se niko od tvojih ril lajf prijatelja ne sprda nekad na tvoj račun ili očekuješ od svih ljudi da se samo na svoj račun sprdaju i da ih još uz to i ti zajebavaš...