Prijava

Ne sećam se da sam ja, ja brišem samo kad je u minusu, utuživa uvreda, sranje, pedofilija, tuđi logo na posteru i tako slično. Skinuo sam neki gde se imenom pominje neka budala zato što bi nas mogla tužiti, a ovo je neutralno.

Jedino ako sam slučajno kliknuo, u nizu brisanja sranja, namerno nisam sigurno.

Sad zbog patnje i duševnog bola pod ´itno da mi izabereš neki.

Koji da ti izaberem kad su svi sa Vučićem? Da nemaš ti neki fetiš? :)

Kako da nemam fetiš, užasno me loži kad neko poklanja (ne rasprodaje, vrlo precizno, POKLANJA) državu . Proveri recimo šta se juče desilo sa Mitrosom, pored ostalog.

Evo ti ovaj :

http://vukajlija.com/zabava/posteri/682191

Kasno, već sam našao koji mi se dopada :)

Blagodarim. :)

Inače, što se Mitrosa tiče, objašnjeno je kako niko neće da ih kupi pa je eto ceo Mitros prešao u vlasništvo Austrijanaca bez ikakve love u igri (a mi naivni). Ako ne vredi industrija, valjda nešto vredi ta zemlja na kojoj je. Austrijanci došli ovde i sređuju sve da bi dobili sertifikat da izvoze meso za Rusiju, pošto to od kuće ne mogu.

Niko se nije setio da smo to mogli mi da uradimo i da nama ostaje ta lova, a ako je pitanje čime da se pokrene proizvodnja a nema odgovora, pa lovom koja se uštedela smanjenjem penzija. Prosto k´i posan pasulj.

Reče Lane Gutović svojevremeno u kabareu Obično veče otprilike ovako: "Lako je pogoditi cilj, ali ako pogodiš cilj onda promašiš sve ostalo. Naša Vlada to zna i zato gađa sve ostalo, a cilj, kada shvati da je potpuno okružen, izvršiće samoubistvo iz očaja."

To je bilo 1995. pa ti vidi ko šta radi ovde i kako poslednjih 20 godina. Aca je tad još bio na faksu. Svi mi sve znamo, samo nam je mnogo lakše da drvimo kitu na Vukajliji i FB umesto da nešto radimo.

Jbg, ja radim a pošto moram da budem pored kompa skoro 7/7 Vukajlo je dobra terapija.
FB i ostale društvene pošasti ne koristim, i to mi je jedna od boljih stvari koje sam u životu izabrao.

A dobro, dao sam primer, ja najčešće drvim kitu u kafani gde šoferima, taksistima i paorima dokazujem ekonomsku opravdanost poteza naše Vlade. Ne razumeju ništa, ali im bude lakše da daju porez i plate pivo.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Neka ti šoferi objasne zašto insistiraju da moraju kroz Ukrajinu, posebno od kada je krenulo sranje (ako su međunarodni).

https://news.vice.com/article/ukrainian-women-are-promoting-a-sex-embargo-on-russian-men

Pokušavam da zamislim Ukrajinku kako diže glavu usred blajva i kaže: "Ovoliko može, dalje samo ako nisi Rus".

A, Kojote, sad sam ti kod postera, samo zbog Brusa jer sam htela da vidim da l' ti je stvarno svaki poster sa Vučićem. Teško mi je da priznam, ali stvarno ima dobrih. lolo
Odaberi mu nešto, Bruse. :D

Blagodarim, a kako si ti seka kad si Tužni Lijam ?

Vučić poklanja državu, ništa drugo nije problem. Kad to radi time direktno krade od svakog od nas.

Pozdrav swim dobrim dušama. Imam jedno pitanje.
Da li je zdravo doručkovati musli često? I jel tovi musli? Izio sam kilo muslija za nedelju dana pa se pitam.
Lijep pozdrav.

E, jebiga, pored tolikih Vučića, meni ipak najbolji onaj za Vulina i Alo Alo. :D

Blagodarim, a kako si ti seka kad si Tužni Lijam ?

Zato što Lijamova tuga ne zna za pol. Njegov bol je transcedentalan, prevazilazi sve mentalne, fizičke i seksualne barijere. ON TUGUJE. Ja sam personifikacija te tuge.
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201005/21843/medium_Qui-Gon_Jinn_smiling_sjhg.jpg

Pozdrav swim dobrim dušama. Imam jedno pitanje.
Da li je zdravo doručkovati musli često? I jel tovi musli? Izio sam kilo muslija za nedelju dana pa se pitam.
Lijep pozdrav.

Pa nemoj preterivati, ali nije mnogo strašno i svaki dan da jedeš ako nije onaj iz Maksija, taj je pun šećera. Soju i jogurt NIKAKO, ništa gore nema za varenje od toga. lolo Mada moja baba je jela te pahuljice svaki dan, kupovala je u rinfuzi te zobi, kazao joj komšija da je smršala, ja kacam bila ništa nisam primetila, ali ako on kaže, verovatno je tako.

Tužni Lijame, pa odvojiće te svaki folirant koji uzdiše i glumi da pati ...

:)

Musli sa Pančetom i nema da brineš, samo rokaj. Može ajvar ako voliš.

Musli je gomno, bate, bači to.