Prijava

bromazepam

da ubijem

Izvini, Brusko, ali, AHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA!!!!!!

samo andol i paracetamol bez recepta i lične karte.

samo andol i paracetamol bez recepta

AAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAAAAA!

па шитаке звучи као шит, зато се слабо продаје на западу, лол

Samo ti zajebavaj Smoki, ti imaš sve lepe droge koje ne izazivasju zavisnost za džabe, a nama furaš troške :)

али ајде та вакцинација на страну, људи свашта прочитају па се плаше за децу или још горе нешто им се, не дај боже деси, па повежу то са вакцином. могу то донекле да разумем иако је глупо.

АЛИ КОЛИКО СИ ЈЕБОТЕ ГЛУП НА СКАЛИ ОД ЈЕДАН ДО ВЕРУЈЕМ СЛАЂАНИ ВЕЛКОВ???

Ne bi verovao koliko su neki ljudi glupi, ja znam barem troje koji imaju punu fioku štočega i za sve znaju pravi lek.

ја сам једном ушо у апотеку, онако скренуо поглед на страну и рекао "једно паковање презерватива, феел лове едишнм од најфиније гуме" и даље скрећући поглед као невинашце, ањњњ. без рецептра, наравно
добро, ово је конзклузија ја јебем и жена ми не вјерује, али
мени једна бабушка пришла на улици и почела спику "еее синко за те бубуљице ти је добра сперма, да простиш, емигрирај сперму скурца на фацу и проће бгаторееуу" баба цар, то ми је помогло

zeolit božansko čudo, isteruje đavole

Моји ћале и кева добили негде кутију Зеолита, и то у облику пирамиде лоло. Донели код мене и брата у собу и ставили на полицу, реко носите ми то срање, срамота би ме било да неко види да ми то стоји у соби.

ama ljudi, ilovača sve leči :)

Samo ti zajebavaj Smoki, ti imaš sve lepe droge koje ne izazivasju zavisnost za džabe, a nama furaš troške :)

Ne-ne-ne, žao mi je, ne smem o tome da pričam, ali pregotivan mi je naš narod nekad sa svojim genijalnim ubeđenjima, na našu ogromnu žalsot neki prosečni tip zapadne zemlje se bolje razume, a i kljuka se gorim stvarima. :(
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201005/21843/medium_Qui-Gon_Jinn_smiling_sjhg.jpg

Пијан сам тренутно ко гузица и не могу сад да вас испратим, али Брус увек има неку изјаву тпа (то је скоро било, запамио сам) Оља бећковић срамота за онаквог оца. И запитам се који кураццд...

узимање зеолита је испод неолитног доба на љесвтвици еволуције

Хахаха, Матија Бећковић је кретен.

Оћу рећи да увек има пешес скроз рационалних изјава и она испусти једну БУУУУМ

Је ли ико имао искуства са кандидом?

Ajgajebi Stevane, nisam Olju pomenuo šest meseci, što me podsećaš :)

Smo, gledam ludake čime se sve kljukaju, to boli koliko gutaju govana bez ikakve konsultacije. Dođu danski gastosi i kod njih paracetamol za sve lek, ako si stvarno bolestan onda ideš u bolnicu pod kontrolu. Skroz u pravu ljudi.

Ne bi verovao koliko su neki ljudi glupi, ja znam barem troje koji imaju punu fioku štočega i za sve znaju pravi lek.

Како не бих веровао, има људи који су пет пута ломили нос док нису научили да вежу пертлу. А има и оних који су носили слику Алана Чумака у унутрашњем џепу сакоа.

Знаш каквих све људи има ееееј, неки су чак и либертаријанци... мајку им јебем.

čak i da postoji i deluje farmaceutska mafija u nekom obliku, neuporedivo gora je antifarmaceutska mafija, a to su sve one kompanije koje stavljaju ORGANSKO, PRIRODNO, NON GMO, 100% NATURAL i slične etikete na svoje proizvode koji uglavnom imaju samo placebo efekat i na kojima obično u fusnotama najsitnijim fontom stoji da proizvod nije prošao testiranje i proveru, tj. nije dokazano da deluje. E ta mafija obrće milijarde i milijarde dolara.