Prijava

To nie istina, ja sam mojih 88 dece napravio iako sam koristio kurton ili prskanje po stomaku. Ostalih 11 sam napravio pogledom. Stoto će biti iz ljubavi. Gej stop. Cim stop. Mala vidra stop.

нема бојазни, радио сам то зилијон пута, док нпр. никад нисам ризиковао да за други секс не ставим кондом. без обзира да ли сам пишао и све, шта ја знам може да остане нешто на главићу покривено кожицом, у топлом и влажном анбијенту и ја после 20 мина ударим опет и јбг

Lol brate, jel stvarno postoje ljudi što koriste kondome? Ja mislio da to služi da nevine ribe i likovi nose u torbicama za svaki slučaj ili eventualno da se klinci od 15 godina slikaju za fb sa kondomom u ruci/zubima.

Da ne postoje do sad bi mi kondilomi imali sidu a ne ja

шомара опет мора да објасни, ал шта му тешко
да брт постоје, то су ти неки људи што јебу а ево и још неких ставки
1) нису спланине или провинције па неће да се накоте до двадесет и неке са првом љубави из средње
2) воле да приводе из клабинга
3) клабинг је доста љут у београду, не опрашта и има свега. не сме неопрезно да се хода јер падаш врло брзо
4) воле баш доста пута да јебу у току дана, а кад се на то дода алкохол шансе за грешку се повећавају
5) често мењају партнере и ни мало им не верују (прочитати пар ставки горе због чега)

ма нема на чему

pa nzm brt, nisu mi logične neke stvari tipa
0) da deky_aod jebe s obzirom na frizuru i izgled
1) a) što bi se nakotio tebra, vadiš ga uvek na vreme a i da zakači jbg abortira na vreme dok ne ostavlja posledice
b) ja imam dvadeset i neku i planiram da se ženim dok oboje pozavršavamo faks
c) jok, ženićeš se u trideset i to neku što je udarila 20 recki la ga no
2) aj ovo i kapiram kad jebeš nepoznatu
3) ---------II------------
4) kako to misliš da su veće šanse da ti se pijanom omakne da svršiš u nju nego da uopšte ne možeš da svršiš jer si previše pijan?
5) monogamija ljubav i porodica su za prave ljude, fyxe su za klošare

не контам, мислиш да на овоме свету постоје само људи које си навео?
па лол онда, јбг мораш у том случају да прошириш видике и бациш из руке тај фељтон у нин-у из 1957.
лепо сам ти одговорио ко, шта улазиш сад у етику и морал или шта ти хоћеш у ћивоту

Треба ми неки, по могућности онлајн, конвертер из двд у ави формат.

meni slicno nesto treba sto i facifaci kao i njegova ruka da me nezno miluje

Lol brate, jel stvarno postoje ljudi što koriste kondome? Ja mislio da to služi da nevine ribe i likovi nose u torbicama za svaki slučaj ili eventualno da se klinci od 15 godina slikaju za fb sa kondomom u ruci/zubima.

pa nzm brt, nisu mi logične neke stvari tipa
0) da deky_aod jebe s obzirom na frizuru i izgled
1) a) što bi se nakotio tebra, vadiš ga uvek na vreme a i da zakači jbg abortira na vreme dok ne ostavlja posledice
b) ja imam dvadeset i neku i planiram da se ženim dok oboje pozavršavamo faks
c) jok, ženićeš se u trideset i to neku što je udarila 20 recki la ga no
2) aj ovo i kapiram kad jebeš nepoznatu
3) ---------II------------
4) kako to misliš da su veće šanse da ti se pijanom omakne da svršiš u nju nego da uopšte ne možeš da svršiš jer si previše pijan?
5) monogamija ljubav i porodica su za prave ljude, fyxe su za klošare

Veću gomilu govana od ovoga dugo neko nije istresao na ovom sajtu.

Хахахаха али пази "зар постоје људи који користе кондом?" Маестро опет у свом "масна пивчуга" елементу

Zapravo je cela prica samo oblanda za "e ljudi, ja sam konacno jebo".

Није тај још јебо

pa ne ozb bez trola, od ovih mojih drugara niko ne meće to sranje

pa ne ozb bez trola, od ovih mojih drugara niko ne meće to sranje

Znači sve prevejani jebači.

ти се не презиваш савић него пичкара докле ћеш да лажеш народ

nemoj lagat ovaj napaćeni narod, nemaš prava!!

nadam se da će bohor (moj idol ovog sajtoa) doći i reći da ni on ne koristi kondome dok jebe klinke i milfare po mladenovcu i začepiti vam usta svima. ako pak kaže suprotno idem u maxi da kupim 100 kondoma odma i bez razmišljanja se odreknem prirodnog seksa bez guma. čika bohore napisao sam vam svoje izlaganje o kamagri neznam da li ste pročitali pozz i svako dobro

deky_aod samo da znaš da imam prijatelje u koceljevi i da ću ih pitati jel jebeš toliko koliko se hvališ, a ako se ispostavi da si baron postovaću o tome na forumu

http://i.ytimg.com/vi/4Q4g0XULjCc/maxresdefault.jpg JEL ME JEBE NEKO ILI OVA DVOJICA DEGENERIKA GLUME U NEMOGUCOJ MISIJI SA TOMOM KRUZOM?????????