Prijava

Sta treba da napisem kao e brate jisa neka pada a smor brt zavukli se pod neko govno

Ja se nisam zajebavo za Nemacki i pare.

Постоји ли процедура за добијање дозволе за управљање ванбродским мотором или могу само да натакарим Т4 на чамац и да идем у дрва на аду к'о сваки прави Футожанин што чини?

Evo ga jebem ti sranje

Ma cepaj, jbt dozvola, pola države bez dozvole a ti se englez praviš

Какве сам среће, подлетећу под шлеп па ће ме претурају по џеповима уместо да ми видају ране

Псето се фино издобијао хахаха

zdrawo puyitj nemoj uplasheen biti

Псето се фино издобијао хахах

а

nisam brt nista spec iskulirao se malo treba u kafanu posle samo klabimg samo maya berowic

Па требало је да постујеш на хип-хоп теми што је Ол линковао, али је Расни то обавио, тако да можеш да се опустиш и уживаш.

Hahaha nemam pojma brt sto tamo? Ja mislio za ovde mi kaze pa ja kopirao jbg

to armine samo bahato samo maya

ова мауа је такав тип пичке да иако је изгледом ко авион дође ти да је набијеш боксером у фацу. ја оно не бих могао јебати

Kao prvo ne vidim sto je ne bi nabo bez boksera, kao drugo ako ne mozes da jebes dobru picku(mada maya nije avion vise je jebozovna samo) koja ti mentalno ne odgovara onda odseci kurac a kao trece ne vidim problem da je i nabodes i jebes

To, pseto, prvo je nabodi, a onda jebi da ne osjeća :-)

nije nista posebno niti lepa niti zgodna, ali jeste jebozovna, b00sanska aleta ocean