Prijava

2 na log po bazi 2 nekog argumenta je taj argument

to to to sam i mislio al reko da proverim fala

frikomov sladoled, pre fazon 10 godina, bio je nesto plav unutra, preko moguce i srebrna neka boja, ime i slika molicu

jel ziv slaninaro?

To nije sladoled. To je štrumfov kurac sa kondomom.
S
K
E
C
H

Da li neko zna na kom kanalu mi je RTV Vojvodina oću da gledam Robija kako jebe gamad sa Azerima motjnim?
Ima NEO tv aparat i SBB kablovsku.

Ako može neko da mi pojasni jednu stvar, zašto žene sa tolikim ushićenjem izgovaraju reč "studenjak"? Na jednom ručku bili su mladi bračni par, oko 30-ak godina i nas dvoje. Ova moja je rekla toj ženi kako će od sledeće godine da živi u studenjaku, sa velikim oduševljenjem na licu i verovatno mokrim gaćama. Ta devojka/žena isto reaguje, međunožje joj postaje vlažno, razvlači najveću moguću kezinu i kaže: jaooo pa super i ja sam bila u studenjaku jedno vreme baš sam se super provodila xexexexe onda i ova moja kaže xexexexe i one su tako sreće i uzbuđene, ja i njen muž pogledamo u njih, pogledamo se međusobno, smorili se ko na sahrani, nije nam ništa jasno.
Jel u studenjak primaju muške studente na osnovu dužine penisa, npr ne puštaju one sa manjim od 17cm? Mislim ne kapiram čemu toliko vlaženje na to. Kontam da je ovom nesretnom mužu prošla kroz glavu scena kako njegovu voljenu tovare dva obdarena studenta iz Kuršumlije pa da se zato sa osmehom priseća studenjaka.

Пуштене са ланца. Те из Куршумлије више неће видети. И не морају студенти, може да се јебе по сплавовима и парковима.

maestro hodajucha seksualna frustracija

Ako može neko da mi pojasni jednu stvar, zašto žene sa tolikim ushićenjem izgovaraju reč "studenjak"?

Па ваљда им је слатко кад им у сред спремања испита, ускочи кроз прозор неки лик изјебе их (псећа поза да му не виде лице), и остави их са огромним кезом на лицу јер их је сморио лик који непрестано испред врата, носи букет цвећа, тихо куца и пева: "ОТВОРИ МИ СВОЈА ВРАТАААА! ЈА САМ ЧОВЕК КОЈИ КУЦА!".
Док стари знанац куца, потпуни незнанац их одваљује курца.

Kako je iskusan Fender

Majku t', to sve željno kurca

Nemojte tako da pričate. I majke vaše u studenjaku si bile.

KOME BRE TI DA MU KEVA BILA STUDENT?!

vaše keve to radu
u studenstkom gradu