Prijava

мислим да ти се враћају паре на рачун ако после рецимо 7 дана возач не укуца код и пребаци себи паре. или контактираш блаблакар. ма погледај на њиховом сајту усталом, мора да пише

eo, upravo pravim profil. sacu proucim sve.
nego de je kerce98 da me posavetuje da l da postavim seksi sliku ili BAS seksi sliku...

да не чекаш пцета са одговором, пошаљи мени обадвије слике, можда могу да помогнем да одабереш, ипак сам ја искусан члан блабла кара

заборавио сам да додам хехе на крају, хехе

nemaze, on se prvi javio

super, ovde voznje samo za nedelju dana unapred. meni treba za oktobar -.-
al sam ja se ubacila, qq...

Nemam 25 niti smatram da mi treba sto nisi mislila na vreme

ДА ЛИ НЕКО МОЖЕ ДА МИ ИЗМЕРИ КОЛИКО ЦЕНТИМЕТАРА ИМА НОВЧАНИЦА ОД 1000 ДИНАРА

У ДУЖИНУ (ТАМО ГДЕ ДУЖА ЈЕ)

jebem ti sunce bolesno

151ММ ХВАЛА НАШАО САМ

Zato što to o čemu ti pričaš (prim. aut. organski proizvod) je do 300 puta skuplje proizvesti nego te navedene sajdere.

Знам да Србијанка прави сокове само за инострано тржиште. Сокове "Златне капи" сам у продаји видео последњи пут средином деведесетих.
ОК, ако је производња сајдера јефтина, чуди ме што нико код нас то не прави, него увозимо копије енглеског пића. Стронгбоу се пуни у Чешкој, Сомерзби, чини ми се, у Мађарској, а Карлинг у Бугарској.

Zato što su oni otkrili Hrista spasitelja koji im je dao tehnologiju za pravljenje takvih pića, a kod nas su na vlasti nekrsti pogani koji za Boga Oca ne znaju.

kakve kopije?
pa to su ovlastene fabrike za istu proizvodnju kupljene od strane brendiranih firmi
sta ocekujes, da sve proizvode u engleskoj i da onda voze u srbiju ili indoneziju, ameriku jbt
pa zar nije lakse napraviti fabrike u odredjenim regijama, recimo kao sto kazete madjarska i slicno i imati opskrbljivanje istocne evrope
ili u kini za region azije
nece slati brodom ili avionom jebeno pice

glupo razmisljate, zato je vukajlija i propala

Ал' нам зато наплаћују као да је произведено у Енглеској. Цена превелика у односу на квалитет, а могли бисмо и ми да производимо исто. Тај сајдер или јабуково вино није искључиво енглеско пиће па да не можемо да производимо исто. Праве га и Немци, и Французи.

САЈ ДЕР ГРА ДОМ НЕ ЋЕ ШЕ ТА ТИ

препедерска су та говна, кевеми

pseto88
препедерска су та говна, кевеми

+1000