Prijava

јеботе, бла бла кар... докле ће да називају неке уобичајене ствари педерским именима

imamo l' aktivnih pravnika na sajtu?

Nema aktivnih, samo ovi s Megatrenda i mi samouki. Šta te zanima?

Putine, Dzonovana imas tamo na cetu.

Hahahaha ova azdaja zensko stvarno xddd izvini mico nisam hteo da ti povredim osecanja nemoj places

Normalno da se placa unapred, kao karta za bus, voz, avion i brod pa nece valjda da nekome uguraju u kola cetri debila pa mu oni u bujanovcu kazu e mi nemamo love brate budi dobar pozz. A i kapiram da traze licnu kartu tako da znaju sve koji ce putovati u slucaju nekih komplikacija.

Nego jesi dobra picka ili ne?

mnogo sam dobra picka. al bez dvajezpet nemas sanse. nemoj places.

nasla sam i ja de cu postavljam pitanja... nebitno.

čukica, skraćuj!!! :)))))))

ако плаћаш унапријед картицом преко бла бла кар, не иде директно одмах на рачун возача, прво добијеш код СМС-ом, и тек после вожње даш возачу тај код и он може да дигне паре.

hvala autobuse. tako nesto sam i kontala. znas li da li se placa samo ono sto trazi vozac, ili i bla bla uzima neku proviziju?

узимају провизију, ја сам за вожњу од 23 евра платио још једно 3 евра више мислим

Čukica tuyan nakon što je aždaja rekla svoje LOL

Пре бих се возио возом са азилантима него са неким рандом ликовима. Замисли да будеш у колима са нпр. селтиком, расним, вејв рајдером и грањком. Па тачно да се рокнеш одмах.

savrseno! da kupim kokice i sok vozacu pride, vise mi se isplati nego da idem standardnim prevozom. jos stizem neka 4 sata brze. jej.
ziv bio.

Autobus se vozi taksijem.
Tvoj argument je invalid

а гдје би се то возио схому? до Ниша и назад?
блаблацар јебе. ако ниси возач...

Хехехе Аутобусе, који прескеч, браво мајсторе, скини маску Ђошо.

ево мртва трка између мене и каунта у скечовању.
ма једном сам се возио као путник, други пут сам ја возач био. никад више возач

Замисли да будеш у колима са нпр. селтиком, расним, вејв рајдером и грањком. Па тачно да се рокнеш одмах.

Shomy23, zbog ove predrasude si na crnoj listi. Laku noć.

a sta se desi ako vozac otkaze putovanje recimo. a ti vec platio...
autobus bar skecuje. azdaja samo smara.