Prijava

treba da krenem na teren za par dana. Vojna obuka.
Aj nek neko sune neke savete kako to lakše da se podnese i kako da smanjim šansu pojave žuljeva od čizama.

kupi ono sranje za zadebljanje kože što kerovima stavljaju

Gujo akademska, ponesi konzerve mesnih narezaka i debele vunene čarape, u zelenoj boji naravno.
Ništa ti više ne treba.
I kad ideš ujutru da sereš, ponesi ašov, iskopaj rupu i zatrpaj govno kad završiš.

-----\čunjčunjčunjčunjčunj/-----
--------\čunjčunjčunjčunj/------
---------- \čunjčunjčunj/--------
-------------\čunjčunj/----------
---------------\čunj/-------------

survivor srbija
da li je moguce doci u beograd niotkuda, naci posao koji moze platiti stan, hranu, zivotne troskove, bez fakultetske diplome i bez realnig radnog iskustva?

Aj nek neko sune neke savete kako to lakše da se podnese

Drevni recept: tokom obuke misli na nešto drugo, ne na obuku. Nemoj 100% misliti o onome što trenutačno radiš, to pravi sijede dlake.

I nauči formulu:
brzina x krivina = nevidljivost

daj neko neku pucačinu, rat, taj neki fazon

Krle96

treba da krenem na teren za par dana. Vojna obuka.
Aj nek neko sune neke savete kako to lakše da se podnese i kako da smanjim šansu pojave žuljeva od čizama.

Brate, prvo, umesto tih čizama uzmi neke solidne patike za trčanje, preporučujem asics sa gelom u peti u rangu 6-9 soma, preudobne, luftiraju odlično, bolje nego najk od dvajes soma.
Drugo, olakšaj sebi, znači, umesto laptopa ponesi tablet, uplati neki od onih 'neograničen net sedam dana' paketa, veruj mi, trebaće ti.

jbg, na akademiji moraš da budeš u čizmama.
A drug nam kaže da ne nosimo ništa od tih tableta laptopova i sranja, nećemo ni imati vremena za to. Imam telefon, sms će uraditi dovoljno.
Kupio sam uloške za čizme, puder da mi ne zdibaju noge, i četku za mazanje kreme za čizme da bi omekšale brže

bićeš silovan treći dan tamo s takvim ponašanjem

šprdo se radjard jbt

Ako ti se pruži prilika rokaj prema Kosovu.

Pobij i ono malo raje dole što imamo. Samo rokaj haubicom brt.

Eru, to mora da se radi.
Biću silovan samo od strane nadređenog

I čim dodješ tamo napravi frku i nekom razbij nos. Da misle da si zajeban.

Reci da si autor na Vukajliji. Imaš razna ordenja. Odmah će te poštovati i gledati kao generala.

pa od nas 190, stotinjak je iz vojne gimnazije. Tako da ih sve već znam. Znaju da sam zajeban i da sam eminentni autor