Prijava

Ma tako je vule. Odlično si se setio toga čudi me da niko nije pre.
Si lud

u koje cemo pare da zgrnemo

da ne bi trpao sebe,jednostavno uradi to legalno...povedi jos nekoga ko ce da nosi 23 kutijice dok ti nosis 17

Ahahahahaha kakav lik

Brt kreni šleperom u nemačku, možda ne budu pretresali.

na putovanje sa agencijom kad krenu penzosi
svima daš po box i eto ga 50 preko granice
legalno

Ovo što kaže neko. Preko granice smeš 1 boks da preneseš. Tutneš svakom penzioneru, kažeš dobiju paklicu "posle", i eto.

Ili to, ili kofer tutneš dole, na ime Petar Panić Pana, adresa Salaš u malom ritu, i ako uhvate, ti se praviš lud, ako ne, tvoj je.

Добро вече, направио сам тему, али није у активним, направљена прије 3 мин. Зашто? Контам да се неки мод наљутио

da nisi otvorio u ,,igre na forumu,, podforumu to se desilo ne bi

Dajte mi neki sajt gde mogu da okačim oko 200 slika u jedan album a da mi se ne izbriše posle kraćeg vremena.

Dropbox vrv. Nisam ga koristio, al koriste ga za to. I imgur valjda čuva trajno (dok ti ne izbrišeš).

Hvala. Sutra ću se smarati.

treba mi neko iz begea da mi kaze kakva je potraznja za koncert merlina 24 oktobra??

Pičke Beogradradske ima da popune sve.

Je l' bio neko odavde u toj cuvenoj Barutani na Kalemegdanu? Ima l' tu mesta za dveiljade ljudi jtzm? Razmisljam se da idem na Astral Projection sad u subotu. Na Fejsu se najavilo 4k ljudi skoro, aj kazi neka pola seru i ne dodju, cak dve hiljade mi zvuci mnogo obzirom na slike i moj utisak o velicini tog mesta. Ne bih bas da se smorim zbog prejebene guzve...

EDIT: Evo gledam opet slike razne i ono, ne znam. Bangav sam ja da procenim to.

Jbt u 4h ujutro se raspituješ o barutani jbt.

kakav problem? ne spavam pa ne spavam, svasta mi se mota po glavi.

Jbt u 4h ujutro se raspituješ o barutani jbt.

Sindjelic

o barutani

LOL