Prijava

256 aviona
12 bespilotnih
ubili smo 1256 Nato vojnika
ranili 23499
naših je 5 poginulo
ništa nam nisu uništili, osim mamaca od kartona

NekoOdNekud, tako nesto su pricali na rts-u.

Samo uzmeš jedan atom tog elementa za koji hoćeš da odrediš, izmeriš mu masu i podeliš sa 1/12 mase atoma ugljenikovog izotopa C12.

Drugim rečima, ako nadješ neku vagu koja će da meri 10^23 deo grama, nekom magijom uzmi samo jedan atom datog elementam nekom magijom, izmeri ga, a dobijenu vrednost pomnoži sa Avogadrovim brojem koji iznosi 6,022x10^23, i dobićeš Ar.

A ovo što Radj kaže ima smisla samo ako ti je neko dao broj protona i neutron.

Uglavnom, osnovno je pročitati iz periodnog sistema.

Pa pročitajte jebem vas.

@autor TheWaveRider:

mislim da bi @autor Коперфилд provalio da se zajebavam kad bi isprobao moj predlog da prebroji protone i neutrone u atomu

On je pitao kako da izračuna tako da je moj odgovor najtačniji, možete samo da budete ljubomorni što vaš odgovor nije najtačniji kao moj.

Хвала Вејв, Брус, Млатони и ако сам изоставио некога. Помогло је.

Mene si izostavio. Nema na čemu.

Zašto je Koperfild negativan?
Ispustio je protone.

Skeč je to bio, dragi moji, Nils Bor bi se smijao ovome.

Nils Bor je bio nub običan.

Lako ti je sad govoriti kad je umro čovjek. Da je živ, ne bi imao muda to reći!

Људи, не знам да ли је у питању био Бушидо или когод, али треба ми онај цитат како спушта ''рођеног Београђанина'' реченицом ''врати мајицу шиптарском раднику обезбеђења у швајцарској дискотеци, нема човек у чему да иде на посао'', па сад, ко је тачно био у питању и где је тај цитат?

Da li je iko od vas išao u Pazovu da završi C licencu za trenera? Koja je procedura? Koliko se plaća?

Kakvog trenera, maestro? Nemoj samo pominjati ove sportove u kojima odavno nosimo crninu ;-)

Pa fubalskog, ne mogu biti košarkaški sa 180cm

Što si viši, lakše te Krstić pogodi stolicom.