Prijava

у клабинг преко беле мајице...

Jeste bas 2003-4 kad su se izlozili jer smo uzeli neku titulu u tom nebitno sportu.

Anti-bradoholicari se zove stranica i jos nije napravljena ali ce biti ako se do kraja godine ne iskoreni hipsterizam sam od sebe

Ако се за 2, највише 2 ипо ”не искорени ”хипстеризам” сам од себе”.

Ima li neko iskustva sa freelancerom i slicnim sajtovima?

uuu, a nosenje fudbalskih dresova je tako ''fashion''....ko je ovaj lik sta pokusava na silu da glumi nekog mangupa

to je bane debeli, skoro bih se zakleo da je iz šapca

e radj, nije trol ovo gore. Mozes li mi pomoci?

Ja sam bio na frilenseru pre par godina. Shvatio sam da ustvari ne znam nista da radim sto bi nekome bilo korisno i odustao

poslacu vam osobnu poruku

Lol, Sapcani su prepoznatljivi po necemu?

da bude para daće bog kosovo je srpsko

e, jok, pomešao sam nešto, bane

a što se tiče autora papet master, da se citiram

Радјард Куплунг

kako treba iznabadati vas što tražite pomoć, a ne napišete konkretno kakva vam pomoć treba, nego čekate da se javi jedna osoba koja deluje kao da bi mogla pomoći, i onda se dopisujete osobnim porukama, ta osoba zaključi da ne može da pomogne, a u međuvremeno neko ko je možda mogao da pomogne, vidi da je problem rešen i nadalje ga boli kurac, a možda bi napisao odgovor dok se ti domunđavaš s onim prvim u pvt-u

200 autora posećuje forum, od toga pedesetoro zapravo piše nešto na dnevnoj bazi, od njih petoro možda može da pomogne i ti rešiš da se ograničiš na tačno jednu osobu

ĆAO JEL IMA NEKO DA ZNA FOTOŠOP DA MU POSTAVIM PAR PITANJA(kako da importujem UV mapu iz MODO-a 801 u fotošop, a, pa kako ne znaš, rekao si da znaš fotošop)

E JEL MOŽE DA MI SE JAVI NEKO U PVT KO SE RAZUME U KOLA(zdravo, kako se menja zupčasti kaiš na bentliju iz '86...pa čekaj, jel se razumeš u kola ili ne, šta, sad treba nekog drugog da pitam)

pre 3 meseca

izgleda da sam se zajebo sto sam ti poslao PVT xD

Privatne prepiske :O

odgovori mi na pvt pls