Prijava

Pa ja nemam instaliram torent klijent
omg ubicu se
Bitcomet najbolji a?
ali pola sajtova izbacuje malvere, to stoji
pripazite malo

Papet pogledaj interstellar

Prababa ti se javlja sa Jupitera

Ma bombas ne kradi mi foru aoooo qq

Jel ja imam kratak fitilj ili bi još neko polomio mandibule ljudima koji govore "plus" kad hoće da dodaju nešto kao činjenicu.
Npr. "Bila sam na noktima, uradila ih je očajno, plus mi je naplatila više nego prošli put."

koliko kratak fitilj imas dokazao si kad sam te sutirao u bulju na kalemegdanu 45 minuta pred ortacima, i samo si tiho stenjao

plus si se upišao u gaće kao senilni penzos

Plus sam skinuo popišane gaće pokenjao mu se usta, začepio mu usta popišanim gaćama a onda mu masturbirao na ćelu koju je pokrivao perikom koju mu je baka ištrikala kad je dobio leukemiju.
Zašto taj deo priče uvek preskočiš Pezose?

Krle, u drustvu podoficira poznatiji kao ''Krle cajanka'' jer mu je pezos na kalishu stavljao kesu od svojih jaja u usta pred ortacima

Може ли ми неко послати линк за скидање CS 1.6. најобичнија она јебена верзија, она што смо играли ко људи прије 10 година, нећу јебене печеве ни модове ни никоји курац оћу само да играм обичан CS.
Прсо сам тражећи.
Скинем Cs оно се гађају бананама умјесто бомбама јебемти универзум

које то курчеве везе има са овим што сам писао

Nema veze sa godistem to, ja npr volim da gledam mocne rendzere

ти си се пре десет година играо звечком

Cuj pre 10 godina. I dan danas

To je zato sto ulazis na te servere. Bukvalno prvi link kad ukucas cs 1.6 download ti je najnormalniji obican kanter. Kasnije samo nadji normalan server.

KAKO DA GLEDAM ARSENAL LESTER LAJV?
AJMO LJUDIII DAJTE POUZDAN SAJT ZA LAJV PRENOSE