Prijava

па то већ има смисла, он погрешно тражио.

Ima li neko da preporuči
dobru školu nemačkog?
Ovde u Bg, tipa banjica,
banovo vidikovac. Ili ako
je neka baš dobra priča,
i dalje ko ga jebe.

gete institut u bg

Si siguran da je priznat u nemackoj? Za st nicolas school sam siguran da je priznata kum je tamo polagao ne znam do kog nivoa je stigao

Nista to nije priznato.Engleski mozes da ucis gde hoces te diplome koje ti daju po skolicama nisu ni za šta na kraju se polaze u british councilu.Predpostavljam da je tako i za nemacki ima jedna ovlascena institucija koja daje diplome i kod nijh svi polazu.Da li je to Gete to vec ne znam.

jeste li vi retardirani, gete institut je nemačka državna ustanova, njihovi sertifikati su jedini priznati

Da li je to Gete to vec ne znam.

Ok vec sam napisao da ne znam da li je to Gete.Ja sam gledao nesto prosle godine i znam da je bilo bas bas skupo.Tako da ako imas fore(tipa naredne 4 godine da se zajebavas i lagano da ucis jezik) mozda bi mogao da nadjes neku jeftiniji skolu.Ako imas kinte onda ovo naravno.Mada se ti ispiti tipski prave zna se tacno koja vezbanja dolaze,forma ispita itd

Je l' te sertifikate za jezik uopšte neko zvanično traži?? Je l' se ne može utvrditi znanje jezika kroz jednostavan skajp intervju?

a svakako ne postoji škola na planeti zemlji koja će te naučiti jezik

ili bilo šta drugo

može ako ideš u tu školu pedesetak godina

Rađ, Evropa je to, sve napismeno traže.

jeste li vi retardirani, gete institut je nemačka državna ustanova, njihovi sertifikati su jedini priznati

Lepo sam rekao da proveri, znam da neke institute priznaju a neke ne

St nicolas priznaju milion posto polozio je kum dva nivoa tu pa u minhenu nastavio dalje

па то већ има смисла, он погрешно тражио.

Pa sta sam pogresno trazio nabijem vas, znamenitosti beograda kao otkucaji srca, moze li biti jednostavnije? Nisam debil da trazim znamenitosti za razgled kao otkucaje srca, sta da radim sa tim, da istampam i idem po liniji? :D

Hvala Radjarde, to je to, samo cu da probam da nadjem bolju sliku...

I za trudi ostalima hvala

Da, Gete ukoliko nemaš unapred planiranu priču za Švabiju. Inače, postoji dosta strukovnih škola Nemačkog i kurseva koje lokalne samouprave organizuju u saradnji sa nemačkim službama kada im trebaju specifični kadrovi za specifične profesije, tipa medicina. Ti kursevi se razlikuju od normalnih za svakodnevnu komunikaciju.

Zašto ne rade magnet linkovi preko torenta? Lažni sajtovi? Koji sajt koristite za skidanje filmova, sad kad su nam ukinuli glavne sajtove? Od kada znam za sebe i torente koristio sam KAT, sad kad ga nema, ne znam kud gonim. I PB neće magnetne linkove. Help plz

Nadji temu onu gde su to pisali,okacili su par linkova i radlili su mi juce kad sam skidao.

kada na rucnom satu sekundara ide ono 1 napred 1 nazad, jel to crkla baterija ili je kvar neki?

kako ovaj yifijev sajt lici na stare dvd klubove

Gledao sam te Bleče ali neće magnetne da otvara.
Eh da, YIFY, zaboravih na njega :)

PuppetMaster
kada na rucnom satu sekundara ide ono 1 napred 1 nazad, jel to crkla baterija ili je kvar neki?

To primas poruke preko morzeove azbuke iz petodimenzionalnog univerzuma
http://carton.agency/wp-content/uploads/2015/12/Clock_Interstellar_v5_600px.gif