Prijava

Da i ona kurwa ukrade 30% min

Postoji norma brt kao što od 100 g kafe se skuva 14 kafa u kafićima tako ima recimo 100g kukuruza lupam 10 kesica

Ili vinjak litar 33 vinjaka kapiraš:)

Ovo za Vinjak kapiram al ovo oko kafe ne
Brt može da ga šibne 20% pa da jebe rak raka i to je minimum ok
Kafa može 12 a može i 18 iz 100 grama kapiraš formulu

Pa da, ali problem je kad ona kupi svoje kokice (ili vinjak). Ali postoji mogucnost, nisam se udubljivao, da on nju karindza i na taj nacin anulira eventualnu kradju.
Za kradju radnika je ovaj kurcevi fiskalni racun spas, osim u kafani. Pre neki dan da nazdravimo i ja aj viljemovku jednu, pa bilo je sigurno 30% vode, majke im ga lopovske.

Ali ja dođem i kažem 14, ako skuva 18, 4 idu u džep konobaru opadne poseta zbog nekvaliteta pa mu slomiš noge majgerijem

Da nađem vodu u rakiji momentalno zovem gazdu,
Konobari ekvivalent studentima

Ne jbt. Studenti govna konobari braća rođena. Znaš šta da očekuješ, piješ vinjak iz flaše sa kuglicom za koju neće da se cimaju da sipaju vodu jer nono precimanje je i slušaju te kako se jadaš i plačeš uz tužne pesme kad sami ostanete

Konobari cigani sipaju vodu
Konobari Gospoda kupe rakiju kod istok dobavljača od koga uzima gazda pa prodaju kao takvu

U svojoj režiji da ne kažem

100 grama kafe 14 kafa kod kuce, 18 u postenim kafanama, 22 kod govana

100 grama kafe 14 kafa kod kuce, 18 u postenim kafanama, 22 kod govana

nekad i 25 kod govana.
I to u mini šoljicama.

Ko još pije tursku kafu u kafani nemoj da serete.

E Dio pricamo o kafanama za muskarce, ne o kaficima u centru gde se nalazis sa drugaricama poljubite u obraz i koristite izraze kao slatka moja

Dionisijo je klabani vičan, nes sa šlagom mućkani ne mešani i moka late u kasne sate

Dio vidjas li Tijanu Iphone

pratim već godinama ovaj vukajlijaški trend da se forsiraju i uzdižu u nebeska neke olupine od lokala, nekakve rupčage za mačo muškarce sa kafom od šezdeset dinara

ja zaista ne znam zašto bi iko izabrao tako nešto umesto nečeg top sređenog i klimatizovanog gde zapravo možeš videti i devojke mirisnih pazuha pored penzionisanih pandura i klinaca dilera

volim ja i kafanu u kraju gde sam ubacuješ drva kad ti je hladno, ali ne daj bože svaki dan da idem tamo

Ma to je Pujo degen stajl
Ko voli da smrdi na memlu.
Od kafane trazim da krca jbg samo da mi Vinjak ne zovu vinjau to me cini nervoznim i to je to

Najbolja kafa je u lokalu kod komšinice, pa vi pričajte šta 'oć'te.