Prijava

Zato što je kao kul otići do rupe, tu je neobavezno. kao fora jaka muda biti u fensi lokalu, vidi me ja sam kul i u rupetini.

Brate nemaju ljudi para koji ti je kurac. Uvek ima bar 60 kinti i može bar kafu da popije.

Od kafane trazim da krca jbg samo da mi Vinjak ne zovu vinjau to me cini nervoznim i to je to

Eto viš. lik pije vinjak. Jasno je kakva je finansijska situacija. Ko još pije vinjak u iole boljem lokalu

pa dobro ako nemaš para, ja ne mrdam nigde kad nemam para, al kad imam, idem tamo gdje mi je lepše za oko i nos :DD

ne moram da izađem samo da bih izašao

ispred dragstora >>> rupčaga(pa i zimi)

Idem u kafanu zbg price, nisam alkos. U fensi kaficima nema price, sa kim da pricas tamo jebote? Likovi koji imaju pricu ne zele da idu na takva mesta, sve i da ja hocu, a necu jebote.

E izvini bombas, ti solo pališ u kafanu?

pojedina fenserska mesta su bukvalno nepodnosljiva od silnih selfi stapova koji izviruju na svakih 15 sekundi, bliceva koji uslede nakon toga, konstantno komesanje i prelazenje komplet ekipe od 10 bradatih bizgova u prslucima na jednu stranu stola radi fotkanja, pa ajd sad malo drugu stranu da se vidi sank i prepicka od sankerice, preglasna muzika gde je razgovor skoro onemogucen i napucanih cena kao da si u centru Rima sto da ne, daj da pokazem kako trosim caletovu dnevnicu na dve moke i dve kisele

CARO PICHKA TI MATERINA JA WINJAK PIJEM UWEK I SWUDA I PRE NEGO SHTO JE POSTALO KUL A IMAM BASH DOSTA NOVCA OK

hahahahhaha to Arkane :D

Caro, solo apsolutno oduvek idem.

Pravi lordovi sami idu kao vukovi samotnjaci, nubovi idu u coporima ok?

Dobro bombase jebote kako onda kontaš da nisi alkos.
Jel ti ne zvuči malo isprano tvrditi da ideš u kafanu zbog priče a pri tome se redovno ošljemaš?

Ne kažem da je pogrešno da budeš alkos, to je normala, ali ne treba se kriti buraz.

Нооб можда јесте краљ животиња, али лорд никад неће играти у циркусу!!!

ovo je istina što je napisao bombaš, kad ideš u čoporu, isti ti kurac ko da si gajbi i sa čoporom razmenjuješ poruke, što je okej, al ako oćeš da upoznaš nekog novog, onda je go kurac

tad s jednim drugarom je okej, dva su već mnogo

a bolje i braću povesti, nego drugare

Caro to je preslaba argumentacija koju cu pobediti i nece mi biti tesko. Prvenstveno sto ne znas koliko cesto idem, drugo nisi imao osnovu za izvlacenje zakljucka o pijanstvu koje nigde nije pomenuto. Generalno isijavas pretpostavkama koje se ne cene u ozbiljnom drustvu.

Bombas ja se izvinjavam što sam na osnovu saznanja da solo pališ u rupe, gde nalaziš likove za priču kakvih na lepšim mestima (gde dolaze i ribe) nema, zaključio da si ti možda alkos.

možda i nisi alkos, ali onda si konobar u takvom lokalu lolololololololo

Caro ti tvrdis, ti tvrdis... Ponovo prepostavke, a ja ne mogu da tako razgovaram. To su generalno razgovori za fensi kafice gde se raspravlja o Kardasijanima i iznose prepostavke o sastavu totenhema za subotu na osnovu par fejsbuk postova

E ako su ovo razgovori za fansi kafiće a ja pričam na takvim mestima o starletama neka se onda gonim u totalni kurac.

Posle ovoga sam sigurica da si alkos. ili na jebačko dobrom putu da to postaneš. Druga opcija je da živiš u teškoj selendri i da ni nemaš neki fensi kafić u blizini, odnosno imaš ali je gori od te kafane u koju ti ideš a jedina je razlika to što ima led lampe na plafonu. Pa pošto već znaš ekpiu koja dolazi u tu kafanu godinama laganino ideš solo.

jebiga caro obiluješ pretpostavkama oduvek, sve nešto ovo ili ono, a možda i to, gotovo sam siguran u ovo i ono.... verovatno imaš izjave tipa e gotovo sam siguran da će sutra svanuti ili ono kiša mora pasti u narednih godinu dana, sve to nešto pretanko i nesigurno