Prijava

Idi u kurac nisam vidovita Zorka pa da tačno znam u koju rupu zalaziš jebe mi se.
Ako hoćeš mogu da ti izguglam broj Milana Tarota pa da on proba da ti to pogodi tačno.

Što i dalje ne znači da ne poričeš da si alkos.

brt ja znam gde idem šta mi treba neko da mi govori ne razumem šta si hteo da kažeš

I živi u nekoj selendri najgoroj gde je kafana bolji plejs za izlaženje nego fićka gde se skupljaju pičići, jer Bože moj, u kafanu dolazi majstor Rade koji se puno razume u razne stvari i to je do jaja za razgovor!!!!

хтео је да каже да си алкохоличар

Caro brt prestani sa paušalnim kvalifikacijama niko ne voli ljude koji etiketiraju bez ikakvog predznanja i služeći se pretankim pretpostavkama

koji je alkos ovaj bombas sve bi uradio da skrene temu

brt jebem te već dobrih pola sata i ceo sajt sad grca od smeha kunem ti se i kažu gledaj caru indijanca...

Razačorao si me sad.
Bolje bi se kotirao samo kao alkos, nego kao što pokušavaš da budeš, trol alkos lolololololo

aj majko moja sto me bole grudi :D

E ali Rađ ima pravo s tim što Mirijevo je realno ni tamo ni vamo, nije Venac ali nije ni Grocka jbg zato ne možemo uzeti mišljenje njegovo kao relevantno.

Mirijevo je za hipstere ko jos zivi tamo

Mislim da to ima veze sa godinama.

Kad sam bio klinac samo sam trazio fensi mesta, nrucivao bocu viskija i kupovao davidof za to vece. Nos pratio sunce.

Sad kad sam mator, obožavam kafančine. Čak i jutarnju kafu pijem u mirnijim kafićima.

Da li sam jedini debil koji nije polozio diplomski sa desetkom?

Бане дебели
Da li sam jedini debil koji nije polozio diplomski sa desetkom?

Nisi.

vau, polozio je diplomski sa desetkom! svaka cast momcino