Prijava

Ok taj(koji je priznajem mnogo bolji) ali koji je drugi? Skarfejs ili slon, trece nema

хахаха, са слоном, јбт. како тај нисам направио! а још има везе са филмом.

други је седми печат, марету би се свидео сигурно.

Drago mi je da sam te usrecio. A niti znam ko je mare niti sta je sedmi pecat, da li mislis da sam malo losiji od tebe sto slabo pratim filmove? I ne citam poeziju :(

маре је аутор марко. ако сам добро запамтио, то му је један од омиљених филмова. па не мислим да си нешто лошији, АЛИ признаћеш...

У грбу вам ЗВЕЗДА, у имену БАРИ, ко сте ви у ствари ?

не сећам се да сам нешто много кукао на седми печат, можда сам написао да је досадан и то је то

Gde mogu da se kupe dobre kožne torbice muške?

Muške torbice aka pederuše.

Sto evra su jebo mamu. Ali opet kad skontao da ću je nositi 5-6 godina onda mi i nije puno. Ionako nosim neku od 2000 dinara već 5-6 godina

imas u bulevaru ispod djerma brate, napravljen je kao fashion room u privatnom stanu u jednoj zgradi...ako hoces poslacu ti adresu..imad nadrkanih torbica i svacega.

Ne postoji dobra muska torbica.

Pare se negde moraju strpati, a novčanici su za pičke (baš baš pičkice), a i nisam toliki debil da je nosim 24/7 kao modni detalj

novčanici su do jaja, pederuše su za kaoštoiimekaže pederčine i seljačine koje piju kafu po sat i po u kafiću pozdrav

http://falcokoznagalanterija.com/wp-content/uploads/2015/05/m20.jpg

ovako nešto ja nosim samo malo nadrkanije sa više džepova.
Novčanici me smaraju a pederuše su mi za pijačne prodavce kojima je najlakše tako da drže pare da se ne vataju sa torbama, džepovima i novčanicima i teretanske pacove od 300 kila

EDIT: promijenio sliku... i dalje je nadrkanija od ove dosta doduše jer ima masu džepova i za telefon, i za siću, i za kartice, i za olovke i 3 velike pregrade unutra (I naravno nema ovih sranja od alki)

Fashion room je u Svetozara Markovica, na pocetku izijem. Za taj kod djerma prvi put cujem.

Nisam gejpeder da nosam pederuse i torbice al posalji adresu sad si me zainteresovao za sanera tog.

Em sam poprilicno blizu djerma.

P.S. U diskontu kod Djerma bas na cosku Jedrenske i BKA ima valjevsko jebi karaj prdi!

Nista mi nije toliko gej ni isfeminizirano kao kad lik vadi novcanik pa ga otvara pa sa dva prsta vadi novcanicu od 1000 dinara i pruza nekome kao neka zena