Prijava

Hvala na strucnom savetu.

Mozes ako stavis tiplove za siporeks

i naravno uvek napravi blagu kosinu kad bušiš tipl, mada nadam se da to već znaš

Ma slabo se razumem. Prosli put sam pet dana postavljao ono na zid da se kace jakne sa ogledalom. Pa mi se prosirila rupa jedno 5cm, pa sam neki gips stavljao i na kraju postavim ta dva tipla i provalim da sam pogresno obelezio za nekih pola metra.

Zena kad stala da se pogleda u ogledalo samo joj se teme glave videlo. Xd

Nije to ništa jedan moj drug pravio kuću od ogledala i svako ogledalo promaši za 3 metra ništa se nije videlo na njima

Mozes ako stavis tiplove za siporeks

Mada ne znam kojom magijom si došao u posed amerikanera (ili hiltija ČAK), a da ne znaš jebeni čiviluk da okačiš u pičku materinu.

Dobro je proslo, izbusio 4 rupe i stavio tipli. Jos tv da zakacim i voala. Lakse nego sto sam ocekivao.

hhahah kako ću išutirati ovog torozulua u stvarnom životu

Moze. Samo javi gde i kad ti odgovara da dodjem da me isutiras. Ali javi mi ODMAH.

posto bi bas voleo da budes isutiran bas sad

Ne, nedelja je, imam vremena danas, bas bi mi leglo jedno sutiranje.

Torazulu je jedan pregospodin za sve vas ovde pizda li vam materina neuka.

hahah pregospodin jebeni,ajde bezi

Da vam se pohvalim kako sam postavio tv, mada mi deluje da sam mozda previse podigao.

http://s28.postimg.org/ng0acv7jf/20161218_183222.jpg

iskren da budem,gajba ti vise deluje na sbb naplatno mesto nego na neko mesto di mozes da kuliras,pusis drogu i sl. opet,svako sebi pravi kako mu odgovara.

Oh, ti kablovi...

Haha kakav ljombersko ciganski lobi te je naterao da urediš ovako porodični dom Mladene?

iskren da budem,gajba ti vise deluje na sbb naplatno mesto nego na neko mesto di mozes da kuliras,pusis drogu i sl. opet,svako sebi pravi kako mu odgovara.

Meni je više ličilo na "Frizerski Studio Slađana", a na programu DM SAT ali i sbb je ok.

Kuća ako nije u kršu nije dom!

Ćilmo jel si ti ono cigan?